Renault SANDERO STEPWAY

від 318 900 грн

Кредит від 3 814 грн/місяць

Купити

Екстер'єр

Інтер'єр STEPWAY

Особливості

Задні датчики паркування фото 1

Задні датчики паркування

Ідеальна парковка з першої спроби. Датчики за допомогою звукового сигналу підкажуть відстань до найближчої перешкоди, що дозволить паркуватися простіше і швидше. У разі необхідності цю функцію можна відключити, натиснувши відповідну кнопку на панелі приладів з боку водія. Якщо перед Вашим авто виникає велосипедист, наша функція виявлення велосипедистів попередить Вас індикатором на вітровому склі і самостійно загальмує, якщо потрібна негайна реакція. Система попередження про фронтальне зіткненні сканує всі предмети на відстані до 150 м попереду по ходу руху, і якщо є небезпека зіткнення, попереджає Вас і підвищує тиск в гальмівній системі для більш швидкого гальмування.
Детальніше >
Кріплення для дитячих сидінь ISOFIX  фото 2

Кріплення для дитячих сидінь ISOFIX

Завдяки спеціальним кріпленням Isofix на задньому ряду можна встановити два дитячі крісла на бічних сидіннях, а в середині - дитяче крісло з універсальною системою кріплення.
Детальніше >
Подушки безпеки фото 3

Подушки безпеки

Новий Renault SANDERO Stepway оснащений фронтальними і бічними подушками безпеки, які забезпечать додатковий захист для Вас і ваших пасажирів.
Детальніше >

Хочеш за кермо свого Renault SANDERO STEPWAY

Зробимо тест-драйв і чашечку кави

Габарити STEPWAY

Длина STEPWAY

Довжина

4688 см

Ширина STEPWAY

Ширина

2117 см

Висота STEPWAY

Висота

1658 см

Кліренс STEPWAY

Кліренс

216 см

Відправити запит на ваш новийRenault SANDERO STEPWAY

Додаткове обладнання

Коврик в багажник, гумовий
4 750 грн
Коврики в салон, гумові
5 250 грн

Renault STEPWAY розроблений саме для Вас. Renault SANDERO Stepway стирає кордони! Відправляйтеся в довгоочікувану подорож з друзями і не думайте про такі дрібниці, як якість доріг, високий кліренс і надійна підвіска - Renault STEPWAY готова до найсерйозніших випробувань. Інформація, що вказана на сайті, може відрізнятись від актуальної. Для отримання актуальної інформації щодо продукції Renault звертайтеся до офіційних дилерів Renault в Україні. Не є публічною офертою. Дана інформація призначена тільки для інформаційних цілей і не може бути використана як документ, що встановлює зобов'язання компанії Renault. *Спеціальна ціна за умовами придбання в кредит за програмою Renault Бонус діє на території України (за винятком тимчасово окупованих територій та територій, на яких проводиться ООС (АТО)) в дилерській мережі Renault. Про детальні умови пропозиції, кредитування та додаткові зобов'язання дізнайтесь на сайтах www.renault.ua, та в офіційній дилерській мережі Renault в Україні. Кредитує ПАТ «КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК». Ліцензія НБУ №99 від 12.10.2011р. Для отримання інформації по розрахунку кредитної пропозиції по програмі Renault Фінанс щодо конкретної обраної комплектації автомобіля та його остаточної ціни, звертайтеся до офіційних дилерів Renault в Україні.

Залишилися питання?

Наш фахівець, який пройшов навчання в центрі підвищення кваліфікації марки Renault, детально відповість на них.

відправити запит

Автосалон АРМА МОТОРС

м.Київ, вул. Кільцева дорога, 18
Меню