Ласкаво просимо до нашого сайту
 • Renault Master
  Фургон, який адаптується до потреб професіоналів
  від 1 101 100 грн.
  прайс-лист
  Renault Master – зміни, що вражають!
  RENAULT Master
  RENAULT Master
Renault Master
грантова програма від ЄБРР
КОМПЕНСАЦІЯ - 10% ВІД СУМИ ФІНАНСУВАННЯ
Програма діє з травня 2024. Заявки приймаються вже зараз.
Це не просто еволюція - це революція!

MASTER підкреслює свій потужний і сучасний стиль завдяки сміливому дизайну, світлодіодним денним ліхтарям і вертикальній передній частині.

Renault Master
Renault Master
Знижка 95 000 грн
За програмою Renault Бонус
Пропозиції

Заощаджуйте 95 000 грн за кредитною програмою «Renault Бонус»!
Renault MASTER зі знижкою 95 000 грн.

 • Економія при оформленні авто (пенсійний фонд, платіж КАСКО)
 • Ставка у гривні не змінюється протягом періоду кредитування
 • Максимальний строк кредитування для фізичної особи – 3 років
 • Перший внесок - від 20% до 50% від вартості автомобіля
 • Відсутність щомісячних комісій

 

Програма діє в областях: Вінницька, Волинська, Житомирська, Закарпатська, Івано-Франківська, Київська, Кіровоградська, Полтавська, Львівська, Рівненська, Тернопільська, Хмельницька, Черкаська, Одеська, Чернівецька, Дніпропетровська, Чернігівська області та містах Суми, Харків та Миколаїв.

Дизайн Renault Master

Renault Master поєднує сучасні дизайнерські рішення та високу функціональність комерційного автомобіля

Нова LED оптика
Нова LED оптика
Традиційні денні ходові вогні гарно поєднуються з хромованими деталями радіаторної решітки та сріблястим фірмовим знаком Renault в центрі. С-подібні фари – не тільки прикраса, вони також забезпечують чудову видимість автомобіля в будь-який час доби.
Оновлений дизайн
Оновлений дизайн
Хто сказав, що фургон для вантажних перевезень не може бути привабливим? Новий харизматичний Renault Master спростовує це твердження! Динамічні лінії, масивна передня частина, рельєфні елементи бампера – все це об’єднується в сміливий образ міського автомобіля.
Інтер'єр
Практичний та стильний інтер’єр для ділової людини

Салон Renault Master по праву можна вважати міні-офісом, у якому все знаходиться на своїх місцях. Гарно скомпонована панель приладів, якісне оздоблення, елегантні лінії підкреслюють оригінальність автомобіля та його стиль.

Оздоблення салону
Оздоблення салону
В оздобленні переважають гарні та зносостійкі матеріали – тканина, міцний пластик. По функціональності та якості оздоблення комерційний фургон не поступається легковим аналогам.
Панель приладів
Панель приладів
Завдяки новому дизайну тахометра та спідометра стало набагато легше та приємніше слідкувати за швидкістю чи обертами двигуна. А новий TFT екран 3,5 дюймів бортового комп’ютера дозволить вам контролювати витрати пального, відстань в дорозі та інші корисні показники. Завдяки новій панелі, водій має комфортний доступ до управління бортовими системами: аудіосистемою, кондиціонером чи круїз контролем. Центральна консоль оснащується вмонтованим планшетом для документів або електронних пристроїв. А також, тут може бути розміщена медіасистема з навігацією.
Місце водія
Місце водія
Профіль сидіння - ергономічний, а його зручність по достоїнству оцінить будь-який водій, який тривалий час змушений проводити за кермом. Пневматична підвіска крісла водія, що легко налаштовується під власні потреби, та зручний підлокітник роблять пересування ще більш комфортним.
Практичний столик
Практичний столик
Поруч із сидінням водія розміщено два пасажирських сидіння, однак якщо з вами в дорозі тільки один пасажир, центральне сидіння можна використовувати в якості столика. Просто нахиліть спинку сидіння та насолоджуйтесь поїздкою!
Місце для зберігання
Місце для зберігання
Ми зробили інтер’єр Renault Master з ще більш привабливим, не забуваючи про практичність та функціональність. Панель приладів обладнали висувним ящиком для зберігання речей, об’єм якого дорівнює 10,5 літрів.
Вантажне відділення Master
Вантажне відділення Master
Купити Renault Master – отримати не просто фургон для бізнесу, а стильний автомобіль. Ми пропонуємо декілька варіантів оздоблення вантажного відсіку, включаючи підлогу, стіни, та колісні арки.
Гама кольорів

Ми пропонуємо 10 кольорів кузова, всю красу яких в деталях передають фото Renault Master. Який підійде саме вам – насичений оранжевий, чорна перлина, оригінальний лимонний? Вибір за вами!

Renault Master

Технічні характеристики та двигуни

Технічні характеристики
Технічні характеристики
Ми подбали, щоб водії почувалися комфортно на будь-який дорозі. Для подолання неасфальтованих відрізків шляху скористайтеся функцією Extended Grip, а можливість обрати найбільш прийнятний привод з двох можливих варіантів (передній або задній), дозволить повністю задовольнити потреби бізнесу.
Двигуни
Двигуни
Ми пропонуємо на вибір три двигуни Renault Master, які працюють на дизелі. Всі вони працюють у парі з шестиступінчастою механічною коробкою передач, і відрізняються потужністю та типом приводу. Оптимальна ціна та висока продуктивність – це про Renault Master.
Пропозиції

Купуй нове та заощаджуй!

Обирайте індивідуальні рішення

Незалежно від сфери вашої діяльності, ми запропонуємо рішення, яке задовольнить ваші потреби. Ми пропонуємо як стандартні, так і індивідуальні варіанти виконання трансформації для автомобіля Renault Master.

² Спеціальна ціна за умовами придбання в кредит за програмою «Renault Бонус» від Mobilize Financial Services  для фізичних осіб. Під знижкою 60 000 грн. мається на увазі сума зменшення рекомендованої клієнтської вартості автомобіля до спеціальної ціни за умови придбання у кредит за програмою «Renault Бонус». Кредитні умови за програмою «Renault Бонус»: максимальний строк кредиту – 60  місяці, розмір першого внеску – від 20% до 50% (максимальний) від вартості автомобіля, максимальна сума кредиту – 2 600 000 грн., процентна ставка – 12,9 %  річних, комісія за видачу кредиту – 2,9 %, комісія за операції в Державному реєстрі обтяжень рухомого майна – 750 грн. Реальна річна процентна ставка становить 35,3 % річних (розрахована виходячи з максимальної суми кредиту та максимального строку користування кредитом).  Кредит надається у відділеннях Банку на всій території України крім тимчасово окупованих територій та територій, на яких державні органи України тимчасово не здійснюють свої повноваження (території, що перебувають в оточенні (блокуванні) та/або території на яких тривають активні бойові дії), внаслідок збройної агресії Російської федерації проти України розпочатої 24 лютого 2022 року. Не кредитуються області (якщо клієнт проживає та/або отримує дохід від бізнесу в цих областях): Луганську, Донецьку,  Херсонську, Запорізьку, АРК. З метою отримання інформації щодо оформлення кредиту звертайтеся за телефонами гарячої лінії 0800305555 або на сайті банку www.credit-agricole.ua. Кредитує АТ «КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК».  Ліцензія НБУ №99 від 12.10.2011. Реєстраційний № 149 у Державному реєстрі банків.  Банк залишає за собою право змінювати умови кредитування.  Детальні умови кредитування на сайті www.credit-agricole.ua.  Замовником реклами кредитних послуг є АТ «КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК».
Для отримання кредиту згідно з програмою «Renault Бонус»  обов'язково придбання наступних послуг: страхування КАСКО та ОСЦПВ (надає СК «ARX»: Ліцензія Держфінпослуг серія АВ №483293 від 17.09.2009 р., Ліцензія Держфінпослуг серія АГ №569137 від 24.12.2010 р.;  СК «УНІКА»: Ліцензія Держфінпослуг серія АЕ №293990 від 07.08.2014 р., Ліцензія Держфінпослуг серія АЕ №293760 від 21.05.2014 р.;  СК «Українська страхова група»: Ліцензія Держфінпослуг серія АГ № 569295 від 21.01.2011 р., Ліцензія Держфінпослуг серія АВ №500320 від 13.01.2010 р.; СК «ПЗУ УКРАЇНА»: Ліцензія Держфінпослуг серія АВ №500102 від 15.12.2009 р., Ліцензія Держфінпослуг серія АГ №569236 від 14.01.2011 р.) та страхування життя і здоров'я позичальника (надає  СК «УНІКА»: Ліцензія Держфінпослуг серія АЕ №293990 від 07.08.2014 р., Ліцензія Держфінпослуг серія АЕ №293760 від 21.05.2014 р.)                                                           
²˙¹Щомісячний платіж розраховано за строком кредитування 60 місяці, розмір першого внеску – 40% від вартості автомобіля з урахуванням  вартості страхування КАСКО 1-го року (розраховано за тарифом СК «ARX» - КАСКО 6,19%, франшиза 0,5%. Надає СК «ARX»: Ліцензія Держфінпослуг серія АВ №483293 від 17.09.2009 р., Ліцензія Держфінпослуг серія АГ №569137 від 24.12.2010 р.) та страхування життя і здоров'я позичальника (розраховано за тарифом СК «УНІКА» – 4,99% від суми кредиту. СК  «УНІКА»: Ліцензія Держфінпослуг серія АЕ №293990 від 07.08.2014 р., Ліцензія Держфінпослуг серія АЕ №293760 від 21.05.2014 р.).                                                                   
Щомісячний платіж розраховано від цін діючих станом на 13.05.2024 р. на стартову версію:  Renault Duster; (мається на увазі акційна клієнтська вартість автомобіля  зі знижкою за кредитною програмою «Renault Бонус»).                                                                           
Кредитна пропозиція діє з 13.05.2024 р. до 31.05.2024 р.

Купити новий Рено Майстер – це означає швидко та легко вирішити різноманітні проблеми з перевезенням вантажів. Вибираючи цю модель від відомого французького виробника, клієнт отримує індивідуальне рішення реалізації різних завдань.

 

Незалежно від того, в якій галузі ви працюєте, офіційний дилер запропонує ідеальне рішення для вас. Фургон може бути додатково обладнаний для перевезення:

 

 • продовольчих товарів;
 • продукції, яка потребує зберігання при низьких температурах.

Купити новий Рено Майстер можна для створення термоізоляційних суцільнометалевих фургонів, створення бортової платформи з бічним розвантаженням, евакуатора.

 

Чому слід придбати новий Renault Master?

 

Безпека, комфортабельність, надійність та респектабельний зовнішній вигляд. Саме так можна охарактеризувати новий Рено Майстер. Купівля такого автомобіля – це запорука комфорту та безпеки для водія та пасажирів, а також гарантія дотримання норм безпеки при перевезенні різних вантажів та товарів.

 

Професіонали рекомендують цю модель автомобіля, адже у Рено Майстер все продумано до найдрібніших деталей.

 

Автомобіль характеризується:

 

 • Привабливі зовнішній вигляд. Автомобіль відрізняється оригінальним дизайном. Цікавий зовнішній вигляд вдається отримати завдяки наявності С-подібних світлодіодних денних ходових вогнів, високої лінії капота та хромованої решітки радіатора. Такий вигляд нікого не залишить байдужим.
 • Зручність навантаження. Спеціальні поручні з боків від кузовних дверей роблять процес навантаження/розвантаження максимально комфортним. Наявність світлодіодних ліхтарів дозволяє підсвітити багажний відсік, що суттєво прискорює роботу.
 • Зручність керування. Приладова панель, кермо, важіль перемикання передач – усі ці механізми в оновленій версії автомобіля стали більш ергономічними та зручними, що суттєво підвищило рівень комфорту водія.
 • Високі технічні показники. Залежно від потреб, можна вибрати автомобіль із переднім або заднім приводом. Керувати машиною легко і просто, вона відрізняється високою маневреністю і добре слухається водія в будь-яких погодних умовах.
 • Безпекою. Наявність подушок безпеки для водійського та кожного пасажирського місця дозволяє надійно захистити всіх, хто перебуває в автомобілі.
 • Функціональність. Наявність круїз-контролю є запорукою комфортного мікроклімату під час тривалої подорожі.

Ціна на новий Рено Майстер в офіційних дилерських центрах є найбільш прийнятною. Якщо вам потрібен ідеальний та надійний партнер для бізнесу, ви можете купити автомобіль, оформити його в кредит чи лізинг.