Дізнайтеся більше про Renault

Наша пристрасть завжди спонукала нас до руху вперед. Ми прагнемо долати виклики автомобільної галузі, щоб надавати вам рішення найвищої якості. Пориньте у світ Renault!

Бренд

Уже понад століття ми підтримуємо вас у повсякденному житті, даючи вам можливість скористатися результатами нашого запалу та сповнити й своє життя пристрастю.

Бренд Renault

Ми супроводжуємо вас у щоденних поїздках вже понад 120 років. Ваша довіра до нас є надзвичайно важливою, оскільки вона дозволяє нам рухатися вперед.

Саме тому ми щодня впроваджуємо та вдосконалюємо стандарти ергономічності, якості, безпеки, та надійності кожного елемента всього модельного ряду Renault.

Ваше задоволення — це наш пріоритет.

Groupe Renault

Група Renault, що виробляє автомобілі з 1898 року, приділяє основну увагу міжнародній експансії для того, щоб вирішувати головні технологічні завдання майбутнього та розвивати свою стратегію прибуткового зростання.

Для цього компанія активно розвиває синергії на рівні п'яти своїх марок (Renault, Dacia, Renault Samsung Motors, Alpine і LADA), у сфері електричного транспорту і в рамках Альянсу з Nissan і Mitsubishi Motors.

Транснаціональна Група налічує наразі 40 виробничих майданчиків і 12 700 точок продажу, що забезпечують робочими місцями більше 180 000 висококваліфікованих співробітників.

Renault в Україні

У 2000 році відкрилося перше офіційне представництво компанії Renault на українському ринку. Це був офіс з командою з 8 чоловік, яка займалася поставками автомобілів із заводу дилерам, комунікацією та продажами. На той час 6 дилерських центрів загалом реалізували 400 автомобілів.

З 2020 року 80% мережі (35 дилерських центрів) вже повністю ребрендовані згідно зі стандартами Renault. Планується подальший розвиток дилерської мережі по всій Україні. Потенціал Групи Renault в Україні дуже високий. У 2020 році бренд Renault вже закріпив за собою 20% ринку та зміцнює своє лідерство на всіх ринкових каналах, особливо на роздрібному.

НАШ БРЕНД
Наші автомобілі — втілення передових поглядів

НАША ГРУПА

Розумні рішення для практичних водіїв, що роблять ваше життя ще простіше: технічне обслуговування, сервіс, техогляд.

НАША СТРАТЕГІЯ

Будьте впевненні, що ми прагнемо до успіху саме для вас. Дізнайтеся більше про наші ключові показники та діяльність.

НАША ІСТОРІЯ

Ми створюємо, розвиваємось та досягаємо вже понад 120 років.