Ласкаво просимо до нашого сайту
 • Renault Express
  Завжди є місце для більшого!
  від 795 100 грн.
  прайс-лист
  alt
  alt mobile
  alt mobile
Renault Express
Renault Express
Знижка 55 000 грн
За програмою Renault Бонус
яскравий та функціональний
Renault Express не залишить байдужим

дизайн
Стильний універсальний автомобіль!

Renault EXPRESS поєднав у собі фірмові характеристики Renault, які підкреслять ваш смак та педантичність вибору. Ви пишатиметесь своїм Express: виразна передня частина із широким капотом, хромована радіаторна решітка, фірмові денні світлодіодні ліхтарі тощо. Саме цей достойний силует без зайвих деталей надійно супроводжуватиме вас у щоденних справах!

мультимедійна система Easy Link
мультимедійна система Easy Link
Мультимедійна система Easy Link зробить унікальною кожну вашу подорож в Renault EXPRESS. Надихайте cірі будні якісним музичним супроводом, прокладайте шлях до нових місць, телефонуйте чи приймайте дзвінки за допомогою Bluetooth тощо. Та користуйтеся додатками вашого смартфону завдяки функції реплікації і сумісності системи з Android Auto™ чи Apple CarPlay™, що значно розширює можливості Easy Link.
6 систем допомоги водієві
6 систем допомоги водієві
Ваш Renault EXPRESS завжди допомагатиме вам усюди в дорозі. Електронний контроль стійкості (ESC), круїз-контроль, система допомоги при старті на підйомі (Hill Start Assist) допоможуть контролювати стійкість, швидкість та старт автомобіля. А під час маневрів на дорозі незамінними стануть система контролю «сліпих зон», камера заднього виду та датчики паркування. На автострадах чи паркувальних майданчиках — ви завжди відчуватимете надійну підтримку!
Практичний та модульний пасажирський автомобіль для дозвілля
практичний та модульний пасажирський автомобіль для дозвілля
Дійсно приголомшливий обсяг простору в салоні EXPRESS дозволяє забути про незручний вибір між пасажирами чи громіздкими речами. З сім’єю, друзями або командою ви можете реалізувати більше планів. Новий EXPRESS адаптується до ваших потреб: складайте задні сидіння в пропорції 60/40 або складіть їх повністю, щоб збільшити об’єм багажного відділення до 3000 літрів. Беріть із собою будь-який вантаж, який ще легше розміщувати завдяки низькому порогу багажника, розпашним заднім та розсувним бічним дверям з найбільшим отвором у цьому сегменті авто.
Віртуальний шоу-рум Renault Express

Досліджуйте Renault Express в форматі віртуального квесту

Пропозиції

Спробуйте першим та заощадьте більше!

Заощаджуйте 55 000 грн за кредитною програмою «Renault Бонус»!
Renault EXPRESS зі знижкою 55 000 грн.

 • Економія при оформленні авто (пенсійний фонд, платіж КАСКО)
 • Ставка у гривні не змінюється протягом періоду кредитування
 • Максимальний строк кредитування для фізичної особи – 3 років
 • Перший внесок - від 20% до 50% від вартості автомобіля
 • Відсутність щомісячних комісій

 

Програма діє в областях: Вінницька, Волинська, Житомирська, Закарпатська, Івано-Франківська, Київська, Кіровоградська, Полтавська, Львівська, Рівненська, Тернопільська, Хмельницька, Черкаська, Одеська, Чернівецька, Дніпропетровська, Чернігівська області та містах Суми, Харків та Миколаїв.

² Спеціальна ціна за умовами придбання в кредит за програмою «Renault Бонус» від Mobilize Financial Services  для фізичних осіб. Під знижкою 60 000 грн. мається на увазі сума зменшення рекомендованої клієнтської вартості автомобіля до спеціальної ціни за умови придбання у кредит за програмою «Renault Бонус». Кредитні умови за програмою «Renault Бонус»: максимальний строк кредиту – 60  місяці, розмір першого внеску – від 20% до 50% (максимальний) від вартості автомобіля, максимальна сума кредиту – 2 600 000 грн., процентна ставка – 12,9 %  річних, комісія за видачу кредиту – 2,9 %, комісія за операції в Державному реєстрі обтяжень рухомого майна – 750 грн. Реальна річна процентна ставка становить 35,3 % річних (розрахована виходячи з максимальної суми кредиту та максимального строку користування кредитом).  Кредит надається у відділеннях Банку на всій території України крім тимчасово окупованих територій та територій, на яких державні органи України тимчасово не здійснюють свої повноваження (території, що перебувають в оточенні (блокуванні) та/або території на яких тривають активні бойові дії), внаслідок збройної агресії Російської федерації проти України розпочатої 24 лютого 2022 року. Не кредитуються області (якщо клієнт проживає та/або отримує дохід від бізнесу в цих областях): Луганську, Донецьку,  Херсонську, Запорізьку, АРК. З метою отримання інформації щодо оформлення кредиту звертайтеся за телефонами гарячої лінії 0800305555 або на сайті банку www.credit-agricole.ua. Кредитує АТ «КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК».  Ліцензія НБУ №99 від 12.10.2011. Реєстраційний № 149 у Державному реєстрі банків.  Банк залишає за собою право змінювати умови кредитування.  Детальні умови кредитування на сайті www.credit-agricole.ua.  Замовником реклами кредитних послуг є АТ «КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК».
Для отримання кредиту згідно з програмою «Renault Бонус»  обов'язково придбання наступних послуг: страхування КАСКО та ОСЦПВ (надає СК «ARX»: Ліцензія Держфінпослуг серія АВ №483293 від 17.09.2009 р., Ліцензія Держфінпослуг серія АГ №569137 від 24.12.2010 р.;  СК «УНІКА»: Ліцензія Держфінпослуг серія АЕ №293990 від 07.08.2014 р., Ліцензія Держфінпослуг серія АЕ №293760 від 21.05.2014 р.;  СК «Українська страхова група»: Ліцензія Держфінпослуг серія АГ № 569295 від 21.01.2011 р., Ліцензія Держфінпослуг серія АВ №500320 від 13.01.2010 р.; СК «ПЗУ УКРАЇНА»: Ліцензія Держфінпослуг серія АВ №500102 від 15.12.2009 р., Ліцензія Держфінпослуг серія АГ №569236 від 14.01.2011 р.) та страхування життя і здоров'я позичальника (надає  СК «УНІКА»: Ліцензія Держфінпослуг серія АЕ №293990 від 07.08.2014 р., Ліцензія Держфінпослуг серія АЕ №293760 від 21.05.2014 р.)                                                           
²˙¹Щомісячний платіж розраховано за строком кредитування 60 місяці, розмір першого внеску – 40% від вартості автомобіля з урахуванням  вартості страхування КАСКО 1-го року (розраховано за тарифом СК «ARX» - КАСКО 6,19%, франшиза 0,5%. Надає СК «ARX»: Ліцензія Держфінпослуг серія АВ №483293 від 17.09.2009 р., Ліцензія Держфінпослуг серія АГ №569137 від 24.12.2010 р.) та страхування життя і здоров'я позичальника (розраховано за тарифом СК «УНІКА» – 4,99% від суми кредиту. СК  «УНІКА»: Ліцензія Держфінпослуг серія АЕ №293990 від 07.08.2014 р., Ліцензія Держфінпослуг серія АЕ №293760 від 21.05.2014 р.).                                                                   
Щомісячний платіж розраховано від цін діючих станом на 29.05.2024 р. на стартову версію:  Renault Duster; (мається на увазі акційна клієнтська вартість автомобіля  зі знижкою за кредитною програмою «Renault Бонус»).                                                                           
Кредитна пропозиція діє з 29.05.2024 р. до 30.06.2024 р. 

Купити Renault EXPRESS – означає отримати чудовий сучасний автомобіль, який поєднує у собі всі фірмові характеристики французького виробника. Наявність такої машини підкреслить відмінний смак власника, а також педантичність вибору. Відмінні зовнішні характеристики Рено Експрес - це виразна передня частина з широким капотом, хромовані радіаторні грати і фірмові денні фари. Ідеальні форми та лаконічний силует без зайвих деталей буде супроводжувати вас у ваших повсякденних справах.

 

Також слід відзначити мультимедійну систему, яка вбудована у Рено Експрес. Вона зробить вашу подорож більш приємною, комфортною та яскравою. За допомогою Easy Link можна прокласти шлях до нових місць, здійснити або прийняти дзвінок за допомогою Bluetooth. Система повністю сумісна з сучасними смартфонами та пропонує програми для власників телефонів на Android та IOS.

 

Renault Express – сучасний модульний автомобіль за доступною ціною

Це абсолютно новий автомобіль, який поєднав у собі високу потужність та сучасний функціонал. Особливу увагу на себе звертає оновлена ​​передня частина, збільшена решітка радіатора, розширений капот, а також хромована обробка.

 

Рено Експрес можна купити під будь-які потреби, будь то доставка товарів або сімейна подорож на вихідні. Оновлений автомобіль легко впоратися з вирішенням поставлених завдань.

 

Основні характеристики автомобіля:

 

 • - наявність п'яти повнорозмірних крісел;
 • - просторий та місткий багажник об'ємом 800 літрів (при складених задніх кріслах – 3000 літрів);
 • - ширина отвору розсувних бічних дверей становить 716 мм.

Все це робить новенький Експрес - ідеальним помічником під час щоденних та тривалих поїздок.

 

Також слід відзначити широкі функціональні можливості автомобіля та просторий інтер'єр. Ергономічний простір поєднує в собі:

 

 • - сучасну мультимедійну систему із можливістю повторення екрану смартфона;
 • - великий, яскравий 8-дюймовий екран;
 • - сучасна, обтічна панель приладів;
 • - індукційний зарядний пристрій;
 • - зручні простори для зберігання речей загальним об'ємом 54 літри.

Рено Експрес ціна доступна широкому колу споживачів. Незважаючи на це, автомобіль оснащений усіма необхідними сучасними функціями. Для зручнішої та безпечнішої їзди, автомобіль має вбудовані системи допомоги, які значно полегшують роботу водія. Особо слід виділити такі системи: круїз-контроль, електронний контроль стійкості, допомога при старті на схилі, контроль сліпих зон. Також серед корисного функціоналу водії відзначають камеру заднього виду та датчик паркування. Разом з Renault Express ви завжди відчуватимете підтримку на дорозі!