Історія Renault
Історія Renault
Вже понад століття Renault є компанією, яка творить історію автомобілебудування. 117 років ми твердо впевнені в тому, що кращим у своєму часі є автомобіль, який втілює інноваційний прогрес, високий рівень соціальної відповідальності та є джерелом натхнення й мобільності для кожного.
F1
F1
Ми розроблюємо двигуни для болідів F1, а потім весь отриманий досвід використовуємо у створенні двигунів для серійних автомобілів. Тому у кожній автівці Renault б’ється серце боліда.
Інновації
Інновації
Ми прагнемо зробити життя наших клієнтів кращим і комфортнішим. Так виникла ключ-карта «Вільні руки», система контролю «сліпих зон», мультимедійна навігаційна система MediaNav та багато інших інновацій.
Дивимося у майбутнє
Дивимося у майбутнє
Наші інженери щороку випробовують нові ідеї в дизайні та технологіях, розроблюючи унікальні концепт-кари. Наприклад, концепт EOLAB завдяки сотням інженерних інновацій важить усього 400 кг і здатен проїхати 100 км на 1 літрі! Вдалі рішення поступово з’являються і в серійних моделях Renault.
Електроеволюція
Електроеволюція
Історія успіху Renault – це історія визнаної інженерної досконалості. Renault став першим автовиробником, який запропонував цілий модельний ряд електромобілів з нульовим рівнем шкідливих викидів. Ці автомобілі відповідають вимогам безпеки, комфорту, якості і екологічної чистоти при виробництві і використанні.
Економічність
Економічність
У Renault одна з найбільш широких лінійок автомобілів з дизельними двигунами. Підходити з розумом до витрат палива — це правильне рішення.
Безпека
Безпека
100 млн євро щороку інвестується у розробку систем безпеки автомобілів Renault. Завдяки глобальному підходу компанія Renault сьогодні є єдиною маркою в світі, яка має в своєму арсеналі 12 моделей, що отримали максимальні «5 зірок» у краш-тестах з безпеки Euro-NCAP.
Комерційні автомобілі № 1 в Європі
Комерційні автомобілі № 1 в Європі
Комерційні автомобілі Renault № 1 в Європі вже протягом 17 років поспіль, починаючи з 1998 року. Цей факт є кращим доказом надійності та витривалості автомобілів Renault. Купуючи Renault, Ви отримуєте не просто автомобіль, а справжнього напарника для Вашого бізнесу.
Кредитна програма Renault Finance
Кредитна програма Renault Finance
Renault Finance — це кредитна програма виробника, яка розширює можливості клієнтів під час купівлі автомобіля, надаючи вигідні, зручні та прості для розуміння кредитні продукти. Фінансові рішення для клієнтів розроблюють дочірні підприємства банка Renault, ми гнучкі і можемо адаптуватися під будь-яку потребу покупця. Починаючи з 2008 року, ми пропонуємо найбільш конкурентний продукт на ринку і нас обрали вже більше 17 000 клієнтів.
Зобов’язання Renault
Зобов’язання Renault
Постійно працюючи над поліпшенням якості обслуговування клієнтів, ми запровадили і письмово задекларували 9 основних зобов’язань перед нашими клієнтами. Зі списком зобов’язань можна ознайомитися тут або на стендах дилерської мережі Renault. Зобов’язання — це чітке виконання стандартів якості сервісу на всіх етапах кожним дилерським підприємством у відношенні до кожного клієнта без винятків.
Рекомендації друзів
Рекомендації друзів
Близьким людям довіряють більш за все. Ми пишаємося тим, що 97 із 100 наших клієнтів рекомендують Renault своїм друзям, а 85 із 100 клієнтів рекомендують сервіс Renault.*
Call-back на гарячій лінії
Call-back на гарячій лінії
Якщо Вам раптово не вдалося додзвонитися на нашу гарячу лінію, ми передзвонимо Вам самі!
Цілодобова служба підтримки
Цілодобова служба підтримки
Протягом гарантійного терміну служба Renault Assistant готова надати технічну допомогу у дорозі. На всій території Україні. 24 години на добу. 365 днів на рік. Ви можете подовжити послугу Assistant і після закінчення гарантійного терміну.
Гарантія
Гарантія
Три роки гарантії. 100 тисяч кілометрів.
Адаптація до умов поганих доріг
Адаптація до умов поганих доріг
Наші дороги не завжди ідеальні. Ми піклуємося про Ваш комфорт і адаптуємо кожен автомобіль відповідно до українських реалій. Налаштовуємо підвіску, збільшуємо дорожній просвіт, встановлюємо металевий захист картера двигуна та захисні щитки на гальмівних дисках.
My Renault — переваги за Вашу лояльність
My Renault — переваги за Вашу лояльність
Реєстрація в спільноті My Renault дозволяє власникам автомобілів Renault отримувати ексклюзивні пропозиції та кращі умови під час сервісних акцій. Швидко і просто.
Захист навколишнього середовища
Захист навколишнього середовища
Турбота про екологію починається з виробництва автомобіля і триває після того, як автомобілем перестали користуватися, оскільки автомобілі Renault виробляються на заводах, сертифікованих за стандартами ISO 14001, та на 85% можуть бути перероблені, а також містять пластик вторинного виробництва.