Ласкаво просимо до нашого сайту
 • Renault Express фургон
  Створений для вас та вашого бізнесу!
  від 733 900 грн.
  прайс-лист
  alt
  alt mobile
  alt mobile
Renault Master
грантова програма від ЄБРР
КОМПЕНСАЦІЯ - 10% ВІД СУМИ ФІНАНСУВАННЯ
Програма діє з травня 2024. Заявки приймаються вже зараз.
Надзвичайно практичний

Renault Express фургон стане відображенням ваших активних буднів!

Renault Express фургон
Renault Express Фургон
Знижка 55 000 грн
За програмою Renault Бонус
оснащення
Практичний та функціональний

Система постійного заднього огляду
Система постійного заднього огляду
Цифровий екран, що розташований на місці внутрішнього дзеркала заднього виду, виводить зображення* з камери, встановленої в задній частині автомобіля. Дуже зручно для фургона з цільнометалевим кузовом! * на середній і великій відстані.
Дзеркало з широким кутом огляду
Дзеркало з широким кутом огляду
Дзеркало заднього виду з широким кутом огляду, яке розміщене в сонцезахисному козирку пасажира, розширює ваш правий бічний огляд, забезпечуючи більший комфорт і безпеку. Воно дозволяє побачити будь-які обʼєкти, що перекриваються панельною перегородкою.
Система моніторингу «сліпих» зон
Система моніторингу «сліпих» зон
Світловий сигнал на зовнішніх дзеркалах заднього огляду попереджає вас, коли у «сліпій» зоні вашого фургона Express з'являється автомобіль.
пропозиції
Коли, як не зараз?

Заощаджуйте 55 000 грн за кредитною програмою «Renault Бонус»!
Renault EXPRESS фургон зі знижкою 55 000 грн.

 • Економія при оформленні авто (пенсійний фонд, платіж КАСКО)
 • Ставка у гривні не змінюється протягом періоду кредитування
 • Максимальний строк кредитування для фізичної особи – 3 років
 • Перший внесок - від 20% до 50% від вартості автомобіля
 • Відсутність щомісячних комісій

 

Програма діє в областях: Вінницька, Волинська, Житомирська, Закарпатська, Івано-Франківська, Київська, Кіровоградська, Полтавська, Львівська, Рівненська, Тернопільська, Хмельницька, Черкаська, Одеська, Чернівецька, Дніпропетровська, Чернігівська області та містах Суми, Харків та Миколаїв.

оздоблення
МОЖЛИВОСТІ RENAULT EXPRESS ФУРГОН ДЛЯ ДОПОМОГИ ВАШОМУ БІЗНЕСУ!

Товарні перевезення
Товарні перевезення
Логістична чи торгівельна діяльність? Сфера обслуговування чи забезпечення? Renault EXPRESS фургон задовольнить потреби будь-якого бізнесу! Ознайомтеся з нашими ідеями щодо трансформації автомобіля: ізотермічна чи рефрижераторна камера, перевезення посилок тощо.
Будівельна індустрія
Будівельна індустрія
Будівельна чи сервісна компанія? Компанія з ландшафтного дизайну чи мобільна бригада ремонтних служб? Оцініть наші пропозиції щодо переобладнання Renault EXPRESS фургон та компонування корисного простору у відповідності до робочих потреб команди!
² Спеціальна ціна за умовами придбання в кредит за програмою «Renault Бонус» від Mobilize Financial Services  для фізичних осіб. Під знижкою 60 000 грн. мається на увазі сума зменшення рекомендованої клієнтської вартості автомобіля до спеціальної ціни за умови придбання у кредит за програмою «Renault Бонус». Кредитні умови за програмою «Renault Бонус»: максимальний строк кредиту – 60  місяці, розмір першого внеску – від 20% до 50% (максимальний) від вартості автомобіля, максимальна сума кредиту – 2 600 000 грн., процентна ставка – 12,9 %  річних, комісія за видачу кредиту – 2,9 %, комісія за операції в Державному реєстрі обтяжень рухомого майна – 750 грн. Реальна річна процентна ставка становить 35,3 % річних (розрахована виходячи з максимальної суми кредиту та максимального строку користування кредитом).  Кредит надається у відділеннях Банку на всій території України крім тимчасово окупованих територій та територій, на яких державні органи України тимчасово не здійснюють свої повноваження (території, що перебувають в оточенні (блокуванні) та/або території на яких тривають активні бойові дії), внаслідок збройної агресії Російської федерації проти України розпочатої 24 лютого 2022 року. Не кредитуються області (якщо клієнт проживає та/або отримує дохід від бізнесу в цих областях): Луганську, Донецьку,  Херсонську, Запорізьку, АРК. З метою отримання інформації щодо оформлення кредиту звертайтеся за телефонами гарячої лінії 0800305555 або на сайті банку www.credit-agricole.ua. Кредитує АТ «КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК».  Ліцензія НБУ №99 від 12.10.2011. Реєстраційний № 149 у Державному реєстрі банків.  Банк залишає за собою право змінювати умови кредитування.  Детальні умови кредитування на сайті www.credit-agricole.ua.  Замовником реклами кредитних послуг є АТ «КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК».
Для отримання кредиту згідно з програмою «Renault Бонус»  обов'язково придбання наступних послуг: страхування КАСКО та ОСЦПВ (надає СК «ARX»: Ліцензія Держфінпослуг серія АВ №483293 від 17.09.2009 р., Ліцензія Держфінпослуг серія АГ №569137 від 24.12.2010 р.;  СК «УНІКА»: Ліцензія Держфінпослуг серія АЕ №293990 від 07.08.2014 р., Ліцензія Держфінпослуг серія АЕ №293760 від 21.05.2014 р.;  СК «Українська страхова група»: Ліцензія Держфінпослуг серія АГ № 569295 від 21.01.2011 р., Ліцензія Держфінпослуг серія АВ №500320 від 13.01.2010 р.; СК «ПЗУ УКРАЇНА»: Ліцензія Держфінпослуг серія АВ №500102 від 15.12.2009 р., Ліцензія Держфінпослуг серія АГ №569236 від 14.01.2011 р.) та страхування життя і здоров'я позичальника (надає  СК «УНІКА»: Ліцензія Держфінпослуг серія АЕ №293990 від 07.08.2014 р., Ліцензія Держфінпослуг серія АЕ №293760 від 21.05.2014 р.)                                                           
²˙¹Щомісячний платіж розраховано за строком кредитування 60 місяці, розмір першого внеску – 40% від вартості автомобіля з урахуванням  вартості страхування КАСКО 1-го року (розраховано за тарифом СК «ARX» - КАСКО 6,19%, франшиза 0,5%. Надає СК «ARX»: Ліцензія Держфінпослуг серія АВ №483293 від 17.09.2009 р., Ліцензія Держфінпослуг серія АГ №569137 від 24.12.2010 р.) та страхування життя і здоров'я позичальника (розраховано за тарифом СК «УНІКА» – 4,99% від суми кредиту. СК  «УНІКА»: Ліцензія Держфінпослуг серія АЕ №293990 від 07.08.2014 р., Ліцензія Держфінпослуг серія АЕ №293760 від 21.05.2014 р.).                                                                   
Щомісячний платіж розраховано від цін діючих станом на 29.05.2024 р. на стартову версію:  Renault Duster; (мається на увазі акційна клієнтська вартість автомобіля  зі знижкою за кредитною програмою «Renault Бонус»).                                                                           
Кредитна пропозиція діє з 29.05.2024 р. до 30.06.2024 р. 

Renault Express фургон стане надійним партнером ваших пересувань навіть у найактивніші будні та вихідні. Авто має зручну систему завантаження за рахунок асиметричних задніх дверей, які відкриваються під кутом в 180 градусів. Фургон порадує власника практичним вантажним відсіком з корисним об'ємом у 3,3 та 3,7 кубічних метрів за умови складних пасажирських сидінь та наявністю поворотної сітчастої перегородки. Кузов характеризується високим функціоналом, а все завдяки наявності бічних розсувних дверей, що широко розкриваються, ширина яких становить 716 мм. Renault Express можна купити як для сімейних поїздок, так і для бізнесу, перевезення різних вантажів, виконання різноманітних повсякденних завдань.

 

Область використання Рено Експрес зачіпає логістичну та торговельну діяльність, сферу обслуговування та забезпечення. Це дозволяє використовувати авто для задоволення будь-яких потреб бізнесу. Можна додатково оснастити машину ізотермічною або холодильною камерою, системою для перевезення посилок та ін.

 

Переваги та висока функціональність, що змушує купити Рено Експрес

 

Автомобіль від відомого французького виробника має широкий набір функцій, завдяки яким має високий попит у споживачів, які потребують авто подібного класу.

 

Виділимо функціональні переваги моделі, які привертають увагу практичних покупців:

 

 • Економічний двигун. Витрата палива становить лише 4,6-5,8 літрів на 100 км залежно від водіння. Завдяки шестиступінчастій механічній КП водій зможе відчути на собі повну свободу дій та високу маневреність під час поїздок. Двигун відрізняється надійністю та простотою в обслуговуванні та використанні, тому обов'язково приверне увагу потенційного власника.

 • Система заднього огляду. Замість дзеркала заднього виду водієві пропонується сучасний цифровий екран, який виводить картинку з камери, яка розташована в задній частині салону. Така опція просто незамінна, особливо якщо йдеться про фургон з суцільнометалевим кузовом.

 • Наявність дзеркала із широким кутом огляду. Для зручності водія у сонцезахисному пасажирському козирку встановлене дзеркало заднього виду. Присутність такої деталі дозволяє покращити огляд з правого боку, збільшити комфорт при керуванні автомобілем та підвищити безпеку пасажирів. Наявність дзеркала дозволяє не пропустити об'єкти, які зазвичай перекриваються панельною перегородкою.

 • Моніторинг "сліпих" зон. Наявність спеціального світлового сигналу на дзеркалі заднього огляду попереджає водія, коли в сліпій області з'являється автомобіль або будь-який інший об'єкт.

Рено-експрес ціна у офіційного дилера відрізняється доступністю, особливо якщо оформити машину в кредит або взяти в лізинг.