Кредитна програма Renault Бонус стає ще привабливішою

З 1 березня 2023 р. компанія “Рено Україна” оновила кредитну програму Renault Бонус*, зробивши її ще привабливішою для клієнтів. Як і раніше програма дозволяє заощадити при купівлі автомобіля в кредит і зменшити його ціну.

Оформлення кредиту на придбання автомобіля - це не тільки виплата його вартості протягом зручного терміну, але і додаткові фінансові витрати (комісія, страхування та ін.). Останні є значним фактором, який змушує вагатися у раціональності кредитування.

Нові умови Renault Бонус

Відтепер програма фінансування Renault Бонус* надає можливість отримати від 60 000 до 95 000 грн вигоди від вартості авто на автомобілі Duster, Express, Express фургон, Koleos, Master.

Нові переваги Renault Бонус

Окрім знижки, перевагами купівлі автомобілів Renault в кредит стануть:

 

  • зменшення початкових витрат (авансу);
  • економія на реєстрації автомобіля (зменшення бази нарахування ПФ);
  • економія на реєстрації автомобіля (зменшення бази нарахування ПФ);
Основні умови кредитування за програмою Renault Бонус*:
Основні умови кредитування за програмою Renault Бонус*:

  • доступне тільки для фізичних осіб;
  • поширюється на весь актуальний модельний ряд Renault.
  • знижка становить від 60 000 до 95 000 грн в залежності від обраної моделі.
  • клієнтська ставка - 14,9% річних на всі моделі;
  • авансовий внесок - від 30% до 50% від вартості автомобіля;
  • максимальний строк кредиту - до 5 років;
  • одноразова комісія при оформленні кредиту – 2,9% від суми кредиту;

 

Як і раніше ми зберігаємо додаткову опцію кредитування за програмою Renault Бонус*: «КАСКО в кредит»

Фактичну економію можна продемонструвати на прикладі купівлі нового Renault Duster в кредит. При авансовому внеску 30% зі ставкою 14,9% на 5 років, економія на початковому етапі становить 85 083 грн. Окрім цього присутня щомісячна економія під час погашення платежу.

 

Класичний кредит

Renault Бонус*

Економія

Ціна

672 600

612 600

60 000

Стартові витрати

284 428

259 345

25 083

Щомісячний платіж

11 734

10 687

1 047

 

Кредитним партнером Renault виступає АТ «КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК»*.

 

*Ви можете отримати кредит за програмою «Renault Бонус» від Renault Finance для придбання автомобіля Renault на наступних умовах: максимальний строк кредиту – 60 місяців, перший внесок – від 30% від вартості автомобіля, максимальна сума кредиту – 2 600 000 грн, процентна ставка – 14,9% річних, одноразова комісія банку за видачу кредиту – 2,9% від суми кредиту, комісія за операції в Державному реєстрі обтяжень рухомого майна – 750 грн. Реальна процентна ставка – 39% річних (розрахована виходячи із строку кредитування 60 місяці за процентною ставкою 14,9% річних, перший внесок – 30% від вартості авто, ануїтетний графік погашення, страхування КАСКО – 6,34%, страхування життя і здоров’я позичальника – 4,99% від суми кредиту, одноразова комісія за видачу кредиту – 2,9% від суми кредиту). Фактичне значення реальної річної процентної ставки за кредитом буде залежати від індивідуальних умов кредитування (суми кредиту, строку, спеціальних умов за продуктом тощо). Кредит надається у відділеннях Банку на всій території України за виключенням тимчасово окупованої території та зони ведення бойових дій. Не кредитуються області (якщо клієнт проживає та/або отримує дохід від бізнесу в цих областях): Сумську,  Харківську, Луганську, Донецьку, Дніпропетровську, Миколаївську, Херсонську, Запорізьку, АРК. З метою отримання інформації щодо оформлення кредиту звертайтеся за телефонами гарячої лінії 0800305555 або на сайті банку www.credit-agricole.ua.  Банк залишає за собою право змінювати умови кредитування. Про детальні умови кредитування дізнайтесь на сайті www.credit-agricole.ua. Кредитує АТ «КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК». Ліцензія НБУ №99 від 12.10.2011. Реєстраційний №149 в Державному реєстрі банків.

Під знижкою для відповідної моделі мається на увазі сума зменшення рекомендованої клієнтської вартості автомобіля до спеціальної ціни за умови придбання у кредит за програмою «Renault Бонус».