Ласкаво просимо до нашого сайту
 • Renault Sandero
  Зовнішній дизайн
  Модель недоступна для замовлення в Україні
  запит на придбання
  alt mobile
  alt mobile
Зовнішній дизайн
Практичний, економний, привабливий

Хетчбек Renault Sandero – маневрений автомобіль, спеціально розроблений для пересування містом. Його динамічність прослідковується у кожній деталі – стрімких лініях корпусу, масивній передній частині, збільшеній колісній базі.

Особливості
Елементи фірмового стилю Renault

Виразна архітектура переднього бампера Renault Sandero приковує погляд. Хромована решітка радіатора поєднується з С-подібними світлодіодними ходовими вогнями, які вже стали традиційними, компактними протитуманними фарами та сталевими колісними дисками.

Передні LED фари
LED ходові вогні в формі літери «С» – це не тільки гарна деталь дизайну Renault Sandero, але і гарантія безпеки на дорозі. Світлодіодні фари відрізняються високим рівнем яскравості, тому ефективно освітлюють шлях за будь-яких умов.
Сталеві колісні диски
На Renault Sandero встановлені сталеві та легкосплавні колісні диски 15 дюймів, які оснащені декоративними ковпаками Magiceo або Decade (в залежності від комплектації). Стиль та практичність – це саме про хетчбек Sandero.
Дизайн передньої частини
Центральна частина кришки капоту обрамлена двома лініями, які надають більшої динамічності образу. Чорна фальш-решітка з хромованими накладками та емблема Renault по центру зроблені з урахуванням сучасних дизайнерських стандартів компанії.