Ласкаво просимо до нашого сайту
 • DOKKER
  Сучасне втілення практичності та універсальності
  Модель недоступна для замовлення в Україні
  запит на придбання
  alt
  alt mobile
  alt mobile
Зовнішній дизайн
Ретельно продумана ергономічність

Екстер’єр авто виконано у кращих традиціях бренду: плавні лінії, пропорційні грані, масивна яскрава оптика, сміливе оформлення радіаторної решітки, габаритні зсувні двері. Так, ви його впізнаєте!

ЦІННІ ПЕРЕВАГИ RENAULT DOKKER

Для тих, хто обирає амбіційний стиль

Виразне освітлення
Виразне освітлення
Фірмове освітлення Renault в експресивному оформлені, протитуманні фари, вдало підкреслені хромованими вставками — та сама невід’ємна індивідуальність, яка виокремлює ваш Dokker з натовпу.
Об'ємне багажне відділення
Об'ємне багажне відділення
Renault Dokker — це першість за рахунок простору, комфорту та функціональності. Модульований салон, об’ємний багажник, продумана ергономічність — незамінні характеристики для авто багатоцільового призначення.
Регульоване місце водія
Регульоване місце водія
Відчуйте повний контроль над ситуацією у дорозі завдяки налаштуванню висоти сидіння водія та керма під власні побажання.
Дизайн інтер'єру

Майже безмежний салон Renault Dokker

Проста та функціональна консоль
Проста та функціональна консоль
Відкрийте для себе інтуїтивно зрозумілу приладову панель, яка забезпечить доступ до всіх необхідних функцій у межі витягнутої руки.
Завжди на зв’язку
Завжди на зв’язку
З 7” екраном системи Media Nav Evolution ви поринаєте у світ технологічності. Якісний музичний супровід та надійна навігація — саме те, що зробить перебування у салоні дійсно комфортним.
Комфортне розміщення
Комфортне розміщення
Корисні речі повинні бути завжди під рукою. Зі зручними нішами у приладовій панелі та дверних картах ви зможете звільнити простір навколо себе, не втрачаючи доступ до дійсно необхідних дрібничок.

Зсувні бокові двері

Найбільший за розміром отвір бічних розсувних дверей у даному класі авто стане у нагоді як при посадці пасажирів на тісних парковках міста, так і для розміщення габаритних вантажів позаду.

Ще більше простору

В подорожі з сім’єю чи для робочих потреб? Легко збільшуйте вантажний об’єм завдяки складанню заднього ряду сидінь в пропорції 1/3 чи 2/3.