Renault LODGY

від 399 900 грн

Кредит від 5 058 грн/місяць

Купити

Екстер'єр

Інтер'єр LODGY

Особливості

Комфорт фото 1

Комфорт

Комфорт пасажирів. Renault Lodgy обладнаний 7 повнорозмірними зручними місцями для дорослих осіб. Два модульні сидіння 3го ряду складаються та виймаються окремо, що дозволяє перевозити з комфортом 5, 6 або 7 людей.
Детальніше >
Комфорт фото 2

Комфорт

Місце водія. Зручне та ергономічне місце водія, а саме: висока посадка та відмінна оглядовість, регулювання рульової колонки та сидіння водія за висотою, бортовий комп’ютер та імпульсний склопідйомник, центральний замок з дистанційним керуванням.
Детальніше >
Комфорт фото 3

Комфорт

Місце для всіх і всього. Трансформуйте простір вашого міні-вена Lodgy під ваші унікальні потреби. Завдяки модульним сидінням 3го ряду та сидінням 2го ряду, що складаються у пропорції 1/3 та 2/3, об’єм багажного відділення може мати чисельні комбінації, зокрема наступні розміри: 207 л у 7-місній конфігурації, 517 л у 6-місній кофігурації, 827 л у 5-місній конфігурацїї, 2617 л у 2-місній конфігурації.
Детальніше >
Технології фото 4

Технології

Економічність. Дизельний двигун з низькою витратою палива - 4,7 л/100 км (у змішаному циклі). Можливість використання АІ-92 для бензинового двигуна.
Детальніше >
Мультимедіа фото 5

Мультимедіа

Навігація. Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс російською мовою і розпізнавання мови, дозволяють швидко знайти адресу і прокласти оптимальний маршрут.
Детальніше >
Мультимедіа фото 6

Мультимедіа

Музика. Підключіть MP3-плеєр або смартфон через USB, AUX і Bluetooth® та насолоджуйтеся улюбленою музикою під час поїздок. Синхронізація смартфона з мультимедійною системою дозволяє управляти функціями плеєра за допомогою сенсорного екрану або джойстика на рульовому колесі.
Детальніше >
Мультимедіа фото 7

Мультимедіа

Дзвінки в режимі "вільні руки". Технологія Bluetooth® дозволяє здійснювати дзвінки в режимі "вільні руки", користуватися записником телефону і переглядати історію викликів.
Детальніше >
Безпека фото 8

Безпека

Електронний контроль стійкості. Електронний контроль стійкості (ESC) дозволяє тримати Ваш автомобіль під контролем у разі тимчасової втрати зчеплення. Гальма діють на одне або декілька коліс, щоб зберегти стійкість вашого Renault LODGY. Це заспокоює!
Детальніше >

Хочеш за кермо свого Renault LODGY

Зробимо тест-драйв і чашечку кави

Габарити LODGY

Довжина

4498 см

Ширина

2002 см

Висота

1714 см

Кліренс

169 см

Відправити запит на ваш новийRenault LODGY

Дизайн інтер’єру Renault LODGY - це великий і добре організований внутрішній простір, сім зручних і оптимальних ергономічних місць, а також вражаюча функціональність, комфорт і безпека. Дизайн Renault Lodgy можна охарактеризувати такими словами: надійний, сучасний, практичний. Інформація, що вказана на сайті, може відрізнятись від актуальної. Для отримання актуальної інформації щодо продукції Renault звертайтеся до офіційних дилерів Renault в Україні. Не є публічною офертою. Дана інформація призначена тільки для інформаційних цілей і не може бути використана як документ, що встановлює зобов'язання компанії Renault. *Спеціальна ціна за умовами придбання в кредит за програмою Renault Бонус діє на території України (за винятком тимчасово окупованих територій та територій, на яких проводиться ООС (АТО)) в дилерській мережі Renault. Про детальні умови пропозиції, кредитування та додаткові зобов'язання дізнайтесь на сайтах www.renault.ua, та в офіційній дилерській мережі Renault в Україні. Кредитує ПАТ «КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК». Ліцензія НБУ №99 від 12.10.2011р. Для отримання інформації по розрахунку кредитної пропозиції по програмі Renault Фінанс щодо конкретної обраної комплектації автомобіля та його остаточної ціни, звертайтеся до офіційних дилерів Renault в Україні.

Залишилися питання?

Наш фахівець, який пройшов навчання в центрі підвищення кваліфікації марки Renault, детально відповість на них.

відправити запит

Автосалон АРМА МОТОРС

м.Київ, вул. Кільцева дорога, 18
Меню