Renault DOKKER

від 355 700 грн

Кредит від 4 499 грн/місяць

Купити

Екстер'єр

Інтер'єр DOKKER

Особливості

Комфорт фото 1

Комфорт

Система допомоги при паркуванні. Паркуватися стало легше завдяки системі допомоги при паркованні! Включаючи задню передачу в Renault DOKKER, ви чуєте звукові сигнали системи, яка попереджає вас про будь-які перешкоди позаду автомобіля. При наближенні звукові сигнали повторюються швидше.
Детальніше >
Місця для зберігання фото 2

Місця для зберігання

Складання задніх сидінь. Задні сидіння складаються в співвідношенні 60:40, що забезпечує вам необхідну універсальність. Збільшуйте простір для зберігання речей як вам завгодно.
Детальніше >
Місця для зберігання речей фото 3

Місця для зберігання речей

Багажник від 800 л до 3 м³. Легко транспортувати свої речі незалежно від розміру! З обсягом від 800 л до 3 м³ ви будете готові до всього. Переїжджаєте?
Детальніше >
Місця для зберігання речей фото 4

Місця для зберігання речей

Задні бічні розсувні двері. Зручний і доступний! Renault DOKKER поставляється з двома задніми бічними дверима в залежності від версії. Доступ до задніх сидінь ще ніколи не був таким зручним.
Детальніше >
Технологія фото 5

Технологія

Система Media Nav. Завдяки семидюймовому сенсорному екрану і елементам управління на кермі можна слухати радіо або музику через Bluetooth® або через USB-порти і штекерні роз'єми. Дзвінки в режимі "вільні руки", інтуїтивна навігація з 2D-екраном або зображенням з висоти пташиного польоту - система Media Nav дає все, щоб зробити ваше перебування в салоні приємним.
Детальніше >
Технологія фото 6

Технологія

R-Plug & Radio R-Plug & Radio - це мультимедійне рішення, пристосоване до вашого Renault DOKKER. MP3-сумісний CD-плеєр, технологія Bluetooth®, розташовані спереду USB-порту і штекерні роз'єми, синхронізація телефонної книги і елементи управління на кермі. Насолоджуйтесь музикою під час дороги.
Детальніше >
Безпека фото 7

Безпека

Антиблокувальна система гальм. Тримайте автомобіль на дорозі. Для вашої безпеки і безпеки ваших пасажирів система ABS запобігає блокуванню коліс під час екстреного гальмування і забезпечує максимальне зчеплення. У поєднанні з системою допомоги при екстреному гальмуванні (EBA) вона допомагає зменшити гальмівний шлях.
Детальніше >

Хочеш за кермо свого Renault DOKKER

Зробимо тест-драйв і чашечку кави

Габарити DOKKER

Довжина

4363 см

Ширина

2004 см

Висота

1852 см

Відправити запит на ваш новийRenault DOKKER

Інформація, що вказана на сайті, може відрізнятись від актуальної. Для отримання актуальної інформації щодо продукції Renault звертайтеся до офіційних дилерів Renault в Україні. Не є публічною офертою. Дана інформація призначена тільки для інформаційних цілей і не може бути використана як документ, що встановлює зобов'язання компанії Renault. *Спеціальна ціна за умовами придбання в кредит за програмою Renault Бонус діє на території України (за винятком тимчасово окупованих територій та територій, на яких проводиться ООС (АТО)) в дилерській мережі Renault. Про детальні умови пропозиції, кредитування та додаткові зобов'язання дізнайтесь на сайтах www.renault.ua, та в офіційній дилерській мережі Renault в Україні. Кредитує ПАТ «КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК». Ліцензія НБУ №99 від 12.10.2011р. Для отримання інформації по розрахунку кредитної пропозиції по програмі Renault Фінанс щодо конкретної обраної комплектації автомобіля та його остаточної ціни, звертайтеся до офіційних дилерів Renault в Україні.

Залишилися питання?

Наш фахівець, який пройшов навчання в центрі підвищення кваліфікації марки Renault, детально відповість на них.

відправити запит

Автосалон АРМА МОТОРС

м.Київ, вул. Кільцева дорога, 18
Меню