Renault 4EVER TROPHY вдягає кольори 1962 4L

Новий вигляд 4EVER Trophy вперше буде публічно оприлюднено 22 травня на відкритті Відкритого чемпіонату Франції з тенісу Roland-Garros.

Шоу-кар Renault 4EVER Trophy повертається до культового Ile-de-France Blue, який дебютував на 4L в 1962 році.

Попри припенення виробництва 4L більше 30 років тому, його назва все ще залишається головним хедлайнером! Це стало очевидним, коли минулого року на Паризькому автосалоні був представлений шоу-кар Renault 4EVER Trophy. Натхненний оригінальним Renault 4, шоу-кар відкриває шлях для майбутнього компактного повноелектричного SUV в сегменті B і обов'язково викличе неабиякий ажіотаж, демонструючи свій новий вигляд на Відкритому чемпіонаті Франції 2023 року в Парижі!

Щоб підкреслити його вражаючий ретро-шарм, 4EVER Trophy з’явиться у відтінку, натхненням для якого став колір запуску для 4L ще в 1962 році: Ile-de-France Blue. Його вишуканий та натхненний технологією дизайн доповнюється люмінесцентним жовтим акцентам на ремінцях на даху, щиті, ударних пружинах та емблемах коліс.

Блискучий кивок на знакові тенісні м'ячі Roland-Garros підкреслює авантюрний дух шоу-кару і ключові риси оригінальної моделі.

4EVER Trophy дебютує зі своїм новим кольором кузова 22 травня 2023 року на відкритті стартових кваліфікаційних раундів Відкритого чемпіонату Франції в Парижі.