Що таке Trade-in: все про програму

Trade-in це послуга викупу старого автомобіля, що дозволяє значно знизити розмір оплати за новий автомобіль з салону. В результаті Ви економите час на продаж старого авто, отримуєте вигоду у розмірі ринкової вартості вашого автомобіля та отримуєте новий автомобіль за короткий термін. 

Умови* програми трейд-ін

 

Брати участь у програмі трейд-ін загалом можуть усі власники автомобілів. Також здати машину у трейд-ін може представник власника, який має генеральну довіреність на машину.

Перед тим, як здати авто, потрібно пам'ятати, що скористатися програмою вдасться лише 1 раз. Надати відразу кілька автомобілів у рахунок купівлі одного транспортного засобу не вийде. Однак, якщо людина повторно хоче скористатися програмою і придбати машину, послуга знову стає доступною.

Які вимоги до автомобіля при здачі в трейд-ін

- автомобіль знаходиться у справному стані та повному комплекті, без серйозних зовнішніх пошкоджень;

- автомобіль придбано легально;

- ідентифікаційні номери кузова, рами та двигуна читані та відповідають даним, зазначеним у реєстраційних документах, які були видані українськими уповноваженими органами;

- автомобіль не перебуває в арешті, заставі та не має інших подібних обмежень;

- клієнт надав дилеру всі необхідні документи.

Як проводиться оцінка Вашого авто 

Зазвичай до уваги беруть такі критерії для виконання процедури:

Дата випуску транспортного засобу

Загальний пробіг

Модель та марка

Наявність несправностей, невеликих, подряпин

Рівень попиту над ринком

Комплектація

Скільки часу займає процедура Трейд-ін?

Вона займає близько трьох днів. У деяких випадках період оформлення можна скоротити ще більше, якщо Ваш автомобіль був куплений у нашому дилерському центрі. У вищезгаданій ситуації діагностика може бути проведена безкоштовно. При відвідуванні салону для оцінки автомобіля слід взяти з собою повний пакет документів. 

Переваги Трейд-ін

Перед тим, як здати машину за програмою "Трейд ін", варто ознайомитися з її перевагами:

1. Будь-яка марка авто може бути продана за програмою Трейд-ін у нашому салоні.
2. Можна значно знизити вартість нового авто за рахунок продажу старого.
3. Можна використати отримані кошти від продажу старої машини для початкового внеску автокредитуЦе підвищує можливість винесення позитивного рішення, оскільки банку доведеться надавати меншу кількість коштів.
4. Вдасться заощадити час. Автомобіль не потрібно готувати до продажу та самостійно шукати покупцяАвтосалон самостійно виконає усі необхідні операції. 
5. Швидка офіційна процедура оформлення документівПроцедура купівлі та продажу може бути виконана в той самий день за умови наявності нового авто в салону та всіх необхідних документів.
6. Клієнту доступні різні варіанти придбання автомобіля. Покупка нового авто може бути виконати за власні кошти, або у кредит. 

Залишилися питання? Телефонуй, та дізнавайся все про Трейд-ін:

+380 (67) 313 64 57 
+380 (67) 625 25 18

* Можливість участі за програмою трейд-ін є у власника будь-якої марки авто. Стан та вартість Вашого авто оцінюють фахівці дилерського центру Арма Моторс. Сума доплати при купівлі нового автомобіля в дилерському центрі  може буде змінена в залежності від низки умов. Деталі дізнавайтеся за номером: (044) 490 23 00

Фахівці Арма Моторс завжди готові допомогти Вам

м.Київ, вул. Кільцева дорога, 18

Попередню консультацію Ви можете отримати за тел. :

(044) 490 23 00