СТРАХУВАННЯ

Страхування життя і здоров'я — ваш фінансовий захист!
Страхування КАСКО  — захист вашого автомобіля! 

пропонуємо

ПРОГРАМИ СТРАХУВАННЯ КАСКО*

Програма Автоцивілка "+"**
Наша турбота про вас!

Обов'язкове автострахування:
◉ 260 000 грн* — виплата на одну людину, яка зазнала шкоди життю і здоров'ю;

◉ 130 000 грн* — за пошкоджене майно третьої особи.

Добровільне розширене страхування:
◉ до 1 000 000 грн* - за псування майна, нанесену шкоду життю та здоров'ю третьої особи.

Переваги:
◉ Вирішення ситуації без відвідування страхової компанії

КАСКО "Вcе включено"*
Все під контролем!

Покриття:
◉ Викрадення
◉ Збитки внаслідок ДТП
Збитки внаслідок стихійного лиха
Збитки внаслідок протиправних дій третіх осіб

Переваги:
◉ Без обмежень щодо кількості страхових випадків
◉ Ремонт на офіційній СТО Renault
Ремонт з використанням оригінальних запчастин
Ризик «Викрадення» покривається у будь-який час та в будь-якому місці
Врегулювання без візиту до офісу страхової компанії

 
пропонуємо

ПРОГРАМИ СТРАХУВАННЯ ЖИТТЯ І ЗДОРОВ'Я***

Наша турбота про вас!

Програми страхування позичальника забезпечать «захист» кредиту у разі непередбачених подій, пов'язаних з життям і здоров'ям. При настанні страхової події страхова компанія візьме погашення вашого кредиту на себе.

Переваги:

◉ Дозволяє зберегти автомобіль в сім'ї
◉ Страхова виплата дає можливість погасити не тільки суму основного боргу за кредитом, а й нараховані відсотки
◉ Захищає вас на весь строк кредиту

НАЙБІЛЬШ ПОШИРЕНІ ПИТАННЯ

НАВІЩО МЕНІ ПОТРІБНО СТРАХУВАННЯ?
Страхування життя і здоров'я – це «подушка безпеки» для всієї родини, адже при настанні страхового випадку виплату кредиту бере на себе страхова компанія, а транспортний засіб залишається позичальникові або родичам. 


ЩО ТАКЕ КАСКО?
Це програма страхування автомобіля. Вона захищає від фінансових втрат у випадку ДТП,  викрадення, а також від протиправних дій інших осіб,  наслідків стихії та  інших раптових і непередбачуваних подій.


ЩО ТАКЕ УМОВНА ФРАНШИЗА?
Умовна франшиза передбачає, що ви берете на себе зобов’язання самостійно компенсувати збитки, які не перевищують встановлену франшизою суму. Наприклад: якщо умовами договору передбачена умовна франшиза 4 000 грн, а сума збитків становить 3 000 грн, то страхова компанія не виплачує відшкодування. Якщо ж збиток буде становити 4 500 грн, то страхова компанія відшкодує збиток в повному обсязі. 


ЩО ТАКЕ БЕЗУМОВНА ФРАНШИЗА?
Це частина збитків, що не відшкодовується страховою компанією згідно з договором страхування. 

*КАСКО - це страхування автомобіля від різних ризиків, пов'язаних з його природною експлуатацією та можливістю втрати з урахуванням різних факторів.

Купівля поліса КАСКО має добровільний характер (на відміну від ОСАЦВ), і стосується страхування транспортного засобу, а не цивільної відповідальності. Ця послуга є обов'язковою умовою при отриманні кредиту під купівлю авто.

КАСКО "Все включено" на авто включає страховку від наслідків: дорожньо-транспортної пригоди; пожежі чи вибуху внаслідок випадкового загоряння чи чиїхось зловмисних дій; угону та будь-якої іншої форми незаконного заволодіння; вандалізму та впливу сторонніх предметів (падіння дерева або обрив електролінії, наприклад); стихійного лиха (град, повінь, пожежа тощо).

За бажання можуть бути обрані лише деякі з цих ризиків. Таке КАСКО називається неповним, і цей формат необхідний при оформленні кредиту на покупку автомобіля. Додаткову інформацію про страховку на авто у кредит можна дізнатися за номером телефону: (044) 490 23 00.

** «Програма Автоцивілка +» - це комплексний страховий продукт, що включає: обов’язкову автоцивілку, добровільну автоцивілку, КАСКО «Все включено»

Тобто, окрім стандартного покриття обов’язкового автострахування, автоцивілка «+» передбачає додаткове відшкодування. У разі настання ДТП потерпілому може бути відшкодовано до 1 000 000 грн. (в залежності від обраної опції). Також ви можете отримати відшкодування за своє авто в межах 130 000 грн.

Покриття збитків, завданих автомобілю потерпілої сторони, а також вашому автомобілю, здійснюється без вирахування амортизаційного зносу деталей, які підлягають заміні (принцип «нове за старе»). Додаткову інформацію про страховку можна дізнатися за номером телефону: (044) 490 23 00.

*** Страхування життя допоможе вам потурбуватися про фінансову захищеність родини у випадку непоправного та вберегтися від наслідків нещасного випадку.

Страхова виплата дасть можливість вам чи вашій родині: виплатити заборгованість позичальника банку; підтримати звичний рівень життя за скрутних обставин. Додаткову інформацію про страховку можна дізнатися за номером телефону: (044) 490 23 00.

Фахівці Арма Моторс завжди готові допомогти Вам

м.Київ, вул. Кільцева дорога, 18

Попередню консультацію Ви можете отримати за тел. :

(044) 490 23 00