Зимове ТО для Вашого Renault

З 21.01.21 по 21.03.21 у офіційному сервісі Арма Моторс діє сервісна акція “Зимове ТО 2021”

  • Знижки до 30%* на запчастини для ТО та до 10% на роботи із їх встановлення.
  • Знижка до 15%* на моторні оливи.
  • Знижки до 30%* на комплекти ременів ГРМ та додаткового обладнання.
  • Знижки до 25%* на запчастини Motrio.
  • Зимова рідина склоомивача 5л за ціною 230 грн з ПДВ.

Комплексне ТО від офіційного дилера Арма Моторс не лише продовжить життя Вашого авто, а й дозволить почуватися впевненіше на дорозі незалежно від зимових погодних умов.

Комплексна перевірка включає 29 операцій та 87 точок контролю.
При ремонті використовуються тільки оригінальні запчастини.

І ЦЕ НЕ ВСЕ!!!

Серед зареєстрованих в My Renault учасників акції будуть розіграні коштовні призи** –  три електричні самокати, за умови проведення ними операції із заміни оливи і фільтра, або заміни ременя ГРМ, або повного ТО свого автомобіля.

Регулярне проходження технічного обслуговування Вашого автомобіля подовжить срок його експлуатації та вбереже від небажаних і незапланованих ремонтів!

*Акція діє з 21.01.2021 до 21.03.2021 в офіційній дилерській мережі Renault по всій території України, окрім тимчасово окупованих територій, територій проведення ООС (АТО).
Знижки поширюються тільки для клієнтів, зареєстрованих в системі MY RENAULT www.my.renault.ua.

Компанія залишає за собою право на зміну тарифу на запасні частини протягом акції при збереженні рівня акційних знижок.
Знижки по акції і за програмою лояльності не додаються.

**Під призами маються на увазі: три електричних самокати. Призи розігруються серед учасників Акції, які виконали операції із заміни моторної оливи та фільтра оливи, або комплекту ременя ГРМ, або провели будь-яке регламентне ТО, що передбачено інструкцією із експлуатації їх автомобіля в офіційному дилерському центрі Renault протягом періоду дії Акції та зареєструвалися у “My Renault” на www.my.renault.com. Дата визначення Переможців – 29 квітня 2021 року. У випадку змін інформація буде розміщена на сайті www.renault.ua. В разі обмеження можливості участі в Акції у зв’язку із введенням обмежень пересувань з метою забезпечення боротьби із поширенням з Covid-19, строк Акції може бути продовжений та дата розіграшу призів – перенесена, про що Організатор повідомить на своєму сайті www.renault.ua. Якщо зазначені обмеження будуть повністю зняті, строк розіграшу Призів відбудеться не пізніше 30 днів з моменту дати закінчення Акції. Розіграш призів проводить АТ «Рено Україна»

Зворотній зв'язок

Вам сподобалася акція?