ЗНИЖЕННЯ ЦІНИ на Renault KADJAR

ЗНИЖЕНО ВАРТІСТЬ на оновлений Renault KADJAR

Ось він, найкращий час, щоб придбати авто, про яке Ви давно думаєте!
Шалений осінній цінопад* на одну із найяскравіших моделей авто у лінійці Renault – кросовер KADJAR!

Від акційної ціни відніміть
50 000 гривень по програмі Renault Бонус і отримайте не просто СУПЕРЗНИЖКУ, а привід придбати Renault KADJAR вже завтра!

В акції* беруть участь найпопулярніші версії з дизельним двигуном 1.5л, а також повноприводна версія з дизельним двигуном 1.6л.

Увага! Кількість акційних автомобілів обмежена!

*Акція діє з 06.11.20 до 31.12.20.
**Спеціальна ціна за умовами придбання в кредит за програмою «Renault Бонус» від Renault Finance. Під знижкою 50 000 гривень мається на увазі сума зменшення рекомендованої клієнтської вартості автомобіля до спеціальної ціни за умови придбання у кредит за програмою «Renault Бонус».
***Під акційною вартістю мається на увазі рекомендована клієнтська вартість зі знижкою для автомобілів 2020 року виробництва. Акційна вартість діє з 06.11.2020 року по 30.11.2020 року на обмежений склад автомобілів в офіційній мережі дилерів Renault в Україні, крім зони проведення АТО, тимчасово окупованих територій, зони проведення ООС та заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримуванні збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях. Зазначена акційна вартість діє при роздрібному продажі наявних на складі автомобілів. При оптовому продажі за акційною вартістю корпоративна знижка додатково не надається.

Зворотній зв'язок

Вам сподобалася акція?