ЛІТНЄ ТО З ВИГОДОЮ ДО 30% В АРМА МОТОРС

В період акції Клієнтам офіційного сервісу Renault пропонується виконати ТО зі знижками*:
    •    до 30% на запасні частини і 10% на роботи по їх заміні;
    •    до 15% на моторні оливи;
    •    до 30% на комплекти ременів ГРМ та додаткове обладнання;
    •    а також придбати дезінфікуючий аерозоль для салону автомобіля за акційною ціною 369 грн. з ПДВ.

Серед учасників Акції будуть розіграні призи**:
    •  один комплект коліс в зборі (литі диски + зимові шини);
    •  два комплекти зимових шин.

Що для цього потрібно зробити?
    1. в період Акції зареєструються онлайн на сервіс до офіційного дилера через «Калькулятор ТО» за посиланням https://www.renault.ua/maintenance/maintenance-calc.html
    2. відвідати Арма Моторс в період Акції виконають в нього операції із «заміни оливи двигуна та фільтра», або «заміни комплекту ременя ГРМ», або «виконають будь-яке регламентне ТО».

Для автомобілів віком понад 5 років (починаючи із 2015 року випуску і старше) на постійній основі діє програма лояльності «Вік має значення», в рамках якої незалежно від акцій, що тривають, клієнти отримують знижку 20% на оригінальні запасні частини та роботи із їх встановлення. Знижки по Акції та програмі лояльності «Вік має значення» не сумуються.

 

*Під знижками маються на увазі знижки до 30% від роздрібної ціни на запчастини для технічного обслуговування автомобілів Renault та знижка до 10% на роботи з їх заміни, знижки до 15% на моторні оливи, знижки до 30% на комплекти ременів ГРМ. Знижки на запчастини та оливи надаються за умови їх встановлення в офіційному дилерському центрі Renault у період дії Акції. Перевірити належність деталі до акційного асортименту, звичайну рекомендовану вартість (до надання знижки) та акційну рекомендовану вартість за артикульним номером запасної частини можна на сайті: www.parts.renault.ua. Рекомендована роздрібна акційна ціна дезінфікуючого аерозолю для салону автомобіля складає 369 грн з ПДВ. Зазначені розміри знижок та акційна вартість запчастин та робіт є рекомендованими та можуть відрізнятись у різних дилерських центрах. Про встановлені дилерами знижки та акційну вартість робіт та запчастин дізнавайтесь безпосередньо в дилерських центрах офіційної дилерської мережі Renault. Акція діє з 15.07.2021 до 09.09.2021 року в офіційній дилерській мережі Renault на території України (крім тимчасово окупованих територій).
**Під призами маються на увазі: комплект коліс в зборі (4 литих диска з центральними ковпачками і ніпелями, на яких встановлені збалансовані зимові шини Nokian), два  комплекти зимових шин. Призи Акції розігруються серед власників автомобілів RENAULT, які виконали умови участі в Акції: записалися на сервіс в Сервісний центр за допомогою електронної онлайн форми «Калькулятор ТО» за посиланням: www.renault.ua/maintenance/maintenance-calc.html таза результатами запису через електронну онлайн форму «Калькулятор ТО» звернулися до Сервісного центру протягом Періоду дії Акції та виконали там операції із заміни моторної оливи та фільтра оливи, або комплекту ременя ГРМ, або провели будь-яке регламентне ТО, що передбачено інструкцією із експлуатації автомобіля. Якщо Учасник провів будь-який інший ремонт, який не зазначено вище, такий  Учасник не отримує право на участь у розіграші Призів Акції. Дата визначення Переможців – 22 вересня 2021 року. У випадку змін інформація буде розміщена на сайті www.renault.ua. В разі обмеження можливості участі в Акції у зв’язку із введенням обмежень пересувань з метою забезпечення боротьби із поширенням  з Covid-19, строк Акції може бути продовжений та дата розіграшу перенесена, про що Організатор повідомить на своєму сайті www.renault.ua. Якщо зазначені обмеження будуть повністю зняті, строк розіграшу Призів відбудеться не пізніше 30 днів з моменту дати закінчення Акції. Про визначення дати розіграшу Призів буде повідомлено на Інтернет-сайті Організатора www.renault.ua.
Детально про умови та місце проведення Акції, в тому числі умови отримання призів та заохочень Акції (вигоди), дізнавайтесь на сайті www.renault.ua.

Зворотній зв'язок

Вам сподобалася акція?