СПЕЦІАЛЬНА ПРОПОЗИЦІЯ* «КОМПЛЕКТ КОЛІС У ЗБОРІ**»

З 15 жовтня по 28 лютого 2021 року в офіційному дилерському центрі Renault Arma Motors Ви можете придбати комплект коліс в зборі з вигодою до 15%*** в залежності від моделі автомобіля.

Для власників автомобілів Duster, Sandero Stepway та Arkana вигода становить до 15%, для Logan, Logan MCV, Sandero, Dokker та Lodgy – до 10%

Чому ми рекомендуємо саме колеса у зборі:

  • Вони легші за вагою в порівнянні із колесами зі сталевими дисками, а це позитивно відбивається на динаміці автомобіля та витраті палива;
  • Зимові шини встановлені на колесах забезпечують надійне зчеплення з дорогою в складних погодних умовах, особливо при гальмуванні на снігу, та мають подвійний текстильний корд;
  • Зібрані та збалансовані з використанням професійного обладнання та з дотриманням усіх технічних вимог виробників шин та автомобіля.

А також пропонуємо послугу шинного готелю, де Арма Моторс гарантує якісні умови зберігання Ваших шин у будь-яку пору року!

* Пропозиція діє з 15.10.2020 по 28.02.2021 за наявності товару на складі. Кількість товару обмежена.
**Під комплектом коліс у зборі мається на увазі 4 литих диска з 4-ма центральними ковпачками і ніпелями, на яких встановлена збалансована зимова шина Nokian.
*** Під вигодою мається на увазі різниця між стандартною загальною рекомендованою роздрібною ціною окремих складових частин колеса (литий диск, шина Nokian, центральний ковпачок, ніпель – 15 640 грн з ПДВ для Logan, Logan MCV, Sandero, Dokker, Lodgy та 22 383 грн з ПДВ для Duster, Arkana) з урахуванням середньої вартості робіт по шиномонтажу і балансуванню та роздрібною ціною колеса в зборі.

Актуальну вартість робіт та запасних частин на Ваш автомобіль дізнавайтесь по номеру телефона сервісного відділу Арма Моторс 044 499 33 99.

Зворотній зв'язок

Вам сподобалася акція?