ПОВНЕ ПОЛІРУВАННЯ КУЗОВА В ОФІЦІЙНОГО ДИЛЕРА RENAULT

Дилерський центр Renault Арма Моторс пропонує повне полірування кузова авто від 6 299 грн*

Оригінальні запчастини та висока якість роботи
Офіційний сервісний центр Renault Арма Моторс забезпечує використання лише оригінальних запчастин під час кузовного ремонту. Це гарантує, що ваш автомобіль буде відновлений до фабричного стану, а також, що він буде безпечним для вас та вашої родини. Крім того, професіоналізм та висока якість роботи фахівців гарантують, що ремонт буде виконаний на найвищому рівні.

Кузовний ремонт – це складний процес, який вимагає точного та якісного відновлення всіх пошкоджень автомобіля.

ТОП 3 переваги скористатися послугою полірування:

  •  відновлення зовнішнього вигляду авто
  • видалення невеликих подряпин з кузова
  •  нанесення додаткового захисту від зовнішнього впливу

Відділ кузовних робіт Арма Моторс – справжній професіонал своєї справи, який оперативно та кваліфіковано:
• повністю відновить кузов і його складові частини;
• виконає відновлювальний ремонт кузова і його окремих деталей;
• поверне кузову первісний вигляд для подальшої безпечної експлуатації автомобіля.
Фахівці кузовного відділу Арма Моторс нададуть Вам кваліфіковану консультацію, порадять, як грамотно, оперативно, найбільш економно відновити автомобіль.

Якщо Ваш автомобіль не потребує додаткової діагностики, співробітники нашого кузовного відділу проведуть огляд та нададуть розрахунок вартості відновлювального ремонту.
Арма Моторс для калькуляції вартості ремонту використовує професійне програмне забезпечення, яке було визнано провідними страховими та експертними українськими компаніями одним із найкращих.
За Вашим бажанням або в разі необхідності наш консультант відділу кузовного ремонту зв’яжеться з Вашою страховою компанією та узгодить обсяг, вартість кузовних робіт.
Крім того, Арма  Моторс пропонує унікальну послугу видалення вм’ятин без фарбування. Не дарма такий ремонт багато хто називає справжнім “дивом”.

*Вартість на послугу полірування не є публічною офертою. Вартість роботи залежить від типу ремонту та додаткових послуг. До загальної вартості додаються ціни на запчастини, які будуть/можуть бути замінені у процесі ремонтних робіт. Усі нюанси роботи, підсумкова ціна та термін виконання обговорюються з клієнтом після огляду авто.

Зворотній зв'язок

Вам сподобалася акція?