PIT STOP ARMA

Коли час – це гроші, а здійснити обслуговування автомобіля необхідно швидко і без черги – Офіційний сервіс Renault – Арма Моторс приходить на допомогу.

Спеціальна пропозиція Pit Stop Arma – це стандартний сервіс з нестандартним підходом від Arma Motors Renault, що істотно заощаджує Ваш час, але при цьому зберігає високу якість:

  • Ціна не змінюється!
  • Повне ТО*, що містить 29 операцій і включає 87 точок контролю займає 30 хвилин;
  • Повне ТО, що включає заміну паливного фільтра займає 45 хв;
  • Повне ТО* для автомобіля, обладнаного ГБО, становить 60 хвилин.

Аби роботи були зроблені вчасно, необхідно виконати 3 кроки:
1.        заздалегідь записатися, щоб забронювати певний час для обслуговування автомобіля;
2.        надати VIN номер автомобіля, щоб співробітники дилерського центру змогли заздалегідь підготувати документи і запасні частини, необхідні для обслуговування саме цього автомобіля;
3.        вчасно приїхати

УВАГА – Якщо ми не встигнемо за вказаний час, роботи на наступне ТО у Арма Моторс – БЕЗКОШТОВНІ***.


*Технічний огляд (ТО) автомобіля з бензиновим або дизельним двигуном за умови попереднього запису і без виконання додаткових робіт, не передбачених технологічною картою.

**Дана послуга не включає час на мийку автомобіля.  Якщо ви бажаєте аби ваш автомобіль помили до або після виконаних робіт – обов’язково повідомте про це консультанта під час попереднього запису і розраховуйте на додатковий час перед отриманням авто з сервісу. Інші необхідні додаткові роботи можна виконати за погодженням.

***Відлік часу розпочинається з заїзду автомобіля на пост обслуговування і завершується при передачі ключів клієнтові. Під безкоштовними роботами мається на увазі знижка на загальну вартість Технічного обслуговування у розмірі еквівалентному вартості робіт.

Послуга доступна для легкових автомобілів з пробігом до 100 000 км.

Зворотній зв'язок

Вам сподобалася акція?