РЕМОНТ ПІДВІСКИ З ВИГОДОЮ*

З 10 квітня до 4 червня в дилерському центрі Renault Арма Моторс діє акція, в рамках якої Клієнтам пропонується

Діагностика підвіски

Виконати діагностику підвіски за акційною ціною*:
299 грн. з ПДВ, яка включає в себе:

  • діагностику підвіски, в тому числі перевірку залишкової товщини та візуальний огляд гальмівних колодок та дисків;
  • діагностику стану шин та дисків, в тому числі перевірку залишкової глибини протектора; 
  • перевірку рівнів гальмівної та охолоджуючої рідин; 
  • діагностику АКБ.

Ремонт підвіски

Виконати заміну деталей:

  • підвіски, 
  • гальмівної системи, 
  • рульового управління 

зі знижками до 20%** на запасні частини та 10%** на роботи

Зареєструйтесь в системі My Renault - знижки на запасні частини та матеріали надаються Клієнтам за умови їх встановлення у дилерському центрі Renault Арма Моторс та реєстрації в системі My Renault.

*Вказана акційна ціна/вартість діагностики підвіски– за 299 грн з ПДВ є рекомендованою на період Акції та діє за умови виконання операцій із заміни запасних частин за результатами діагностики у дилера Renault. Остаточна вартість діагностики встановлюється дилерами та може відрізнятись від рекомендованої. Акційна Діагностика включає: діагностика підвіски, в тому числі перевірка залишкової товщини гальмівних колодок та дисків; діагностика стану шин, в тому числі перевірка залишкової глибини протектора та стану шин; перевірка рівнів гальмівної та охолоджуючої рідин; діагностика АКБ. У випадку необхідності до вказаної вартості Акційної діагностики може бути додана вартість інших невід’ємно пов'язаних з діагностикою послуг, про що учасник Акції повідомляється до початку діагностики. У випадку, якщо одночасно з Акційною Діагностикою учасник забажає провести додаткову діагностику деталей автомобіля, не вказаних у цьому пункті, вартість такої додаткової діагностики сплачується учасником окремо, виходячи з розцінок офіційного дилера мережі Renault. Звичайна вартість діагностики встановлюється дилерами в залежності від моделі Renault та ціни нормо-години.

**Знижки на запасні частини та матеріали надаються Клієнтам за умови їх встановлення у Дилера Renault та реєстрації в системі My Renault. Під «вигодою/знижками» маються на увазі знижка до 20% на визначений перелік запчастин та знижка до 10% на роботи з їхньої заміни від звичайної рекомендованої роздрібної вартості товарів/робіт для власників автомобілів Renault. Перевірити належність деталі до акційного асортименту, звичайну рекомендовану вартість (до надання знижки) та акційну рекомендовану вартість за артикулярним номером запасної частини можна на сайті: www.parts.renault.ua. 
Акція діє з 10.04.2023 по 04.06.2023 р. виключно в офіційній дилерській мережі Renault на підконтрольній органам державної влади території України (крім тимчасово окупованих територій). Кількість акційних запчастин обмежена. Про умови акції дізнавайтесь в офіційних дилерських центрах Renault та на сайті www.renault.ua

Зворотній зв'язок

Вам сподобалася акція?