Весняна діагностика із вигодою* для Вашого Renault

З 05.04.21 по 31.05.21 у офіційному сервісі Арма Моторс діє сервісна акція “Вигідна весняна діагностика

 • Комплекс діагностичних послуг автомобіля за ціною 199 гривень*. У комплекс включені:
  • діагностика підвіски (в тому числі перевірка залишкової товщини гальмівних колодок і дисків);
  • діагностика стану шин (в тому числі перевірка залишкової глибини протектора і стану шин);
  • перевірка рівнів робочих рідин та якості гальмівної і охолоджуючих рідин;
  • діагностика АКБ.
 • Заміна деталей підвіски, гальм та рульового управління зі знижками до 30% на запасні частини та 10% на роботи**.

Крім того, в рамках сервісної акції «Вигідна весняна діагностика» власник автомобіля Renault отримує можливість:

 • придбати пружини із знижками до 30%**;
 • придбати літню рідина склоомивача об’ємом 5л за акційною ціною 145 гривень**;
 • придбати дезінфікуючий аерозоль для салону автомобіля за акційною ціною 365 гривень**.

Комплексне ТО від офіційного дилера Арма Моторс не лише продовжить життя Вашого авто, а й дозволить почуватися впевненіше на дорозі незалежно від погодних умов.

І ЦЕ НЕ ВСЕ!!!

Серед зареєстрованих в My Renault учасників акції будуть розіграні коштовні призи*** –  комплект коліс в зборі, комплект зимових шин, відеореєстратор, за умови проведення ними операції із заміни гальмівних колодок або гальмівних дисків, або амортизаторів, або пружин підвіски, або важелів підвіски.

Регулярне проходження технічного обслуговування Вашого автомобіля подовжить срок його експлуатації та вбереже від небажаних і незапланованих ремонтів!

* Вказана вартість діагностики підвіски (акційної діагностики) є рекомендованою на період акції, та діє за умови виконання операцій із заміни запасних частин за результатами діагностики у сервісному центрі Renault Арма Моторс. Акційна діагностика включає: діагностика підвіски, в тому числі перевірка залишкової товщини гальмівних колодок та дисків; діагностика стану шин, в тому числі перевірка залишкової глибини протектора та стану шин; перевірка рівнів робочих рідин та якості гальмівної та охолоджуючої рідин. У випадку необхідності до вказаної вартості акційної діагностики може бути додана вартість інших невід’ємно пов’язаних з діагностикою послуг, про що учаснику акції повідомляється до початку діагностики. У випадку, якщо одночасно з акційною діагностикою учасник забажає провести додаткову діагностику деталей автомобіля, не вказаних у цьому пункті, вартість такої додаткової діагностики сплачується учасником окремо. Звичайна вартість діагностики встановлюється в залежності від моделі Renault та ціни нормо-години.

** Під «вигодою» маються на увазі знижки до 30% від роздрібної ціни на запчастини підвіски та гальмівної системи та до 10% на роботу з їх заміни у період дії акції. Перевірити належність деталі до акційного асортименту, звичайну рекомендовану вартість (до надання знижки) та акційну рекомендовану вартість за артикулярним номером запасної частини можна на сайті: www.parts.renault.ua. Рекомендована роздрібна акційна ціна на літню рідину склоомивача 5л становить 145 грн з ПДВ, на аерозоль для очищення салону автомобіля – 365 грн з ПДВ.

*** Під призами маються на увазі: комплект коліс в зборі (литі диски + зимові шини), комплект зимових шин, універсальний відеореєстратор. Призи акції розігруються серед власників легкових автомобілів RENAULT і DACIA (окрім моделей Master та Trafic), які прийняли участь в Акції та виконали операції по заміні гальмівних колодок або гальмівних дисків, або амортизаторів, або пружин підвіски, або важелів підвіски в офіційному дилерському центрі Renault протягом періоду дії Акції та зареєструвалися у “My Renault” на www.my.renault.com. Дата визначення Переможців – 13 липня 2021 року. У випадку змін інформація буде розміщена на сайті www.renault.ua. В разі обмеження можливості участі в акції у зв’язку із введенням обмежень пересувань з метою забезпечення боротьби із поширенням з Covid-19, строк акції може бути продовжений та дата розіграшу призів – перенесена, про що Організатор повідомить на своєму сайті www.renault.ua. Розіграш призів проводить АТ «Рено Україна» за адресою: м. Київ, вул. Гайдара 58/10.

Зворотній зв'язок

Вам сподобалася акція?