Сервісний центр Арма Моторс

Офіційний дилер RENAULT в Україні, компанія Арма Моторс пропонує весь спектр послуг з технічного обслуговування Вашого автомобіля.

Сервісний центр Renault надає послуги з діагностики та ремонту автомобілів цієї марки. Автомобілі від відомого французького виробника оснащують різними видами автоматичних коробок і варіаторів. Нові моделі відрізняються високою надійністю та стійкі до зносу. Але навіть при дбайливому поводженні найнадійніші деталі з часом виходять з ладу.

Імовірність поломки АКПП або варіатора істотно підвищується у разі сильного перегріву, при надмірних навантаженнях, а також при грубому порушенні правил використання.

Щоб уникнути неприємних сюрпризів на дорозі, необхідно своєчасно проходити повну діагностику та при необхідності ремонт АКПП. Сервісний центр Рено забезпечує високий професійний рівень обслуговування та офіційну гарантію на всі проведені роботи.

Основні етапи ремонту та діагностики АКПП у сервісному центрі Renault

Регулярна діагностика та обслуговування автомобіля – це запорука його надійності та безперебійної роботи. У сервісному центрі Рено проводиться ремонт різних видів коробок. Усі роботи виконуються ефективно та у найкоротші терміни.

Виділимо основні етапи діагностики та ремонту:

 • Аналіз несправностей. Майстер уважно вислуховує скарги клієнта, потім проводить додаткове тестування та тест-драйв.
 • Комп'ютерна діагностика та огляд – важливі етапи визначення складності поломки. Це дозволять прийняти рішення про заміну деталі на нову або про можливість ремонту.
 • Вибір комплектуючих. Звертаючись до офіційного сервісного центру Рено, клієнт отримує оригінальні запчастини, які повністю сумісні з маркою машини.
 • Виконання робіт згідно з технічним регламентом виробника та з дотриманням його офіційних інструкцій.
 • Перевіряє підсумковий результат, тестування машини на працездатність.

Звертаючись до офіційного сервісу, клієнт виходить кваліфіковане обслуговування з використанням спеціалізованого обладнання, заточеного під конкретну АКПП, надійні імпортні запчастини для автомобілів марки Рено та якісне масло для відновлення роботи важливої ​​складової частини автомобіля.

Ми гарантуємо проведення роботи на найвищому рівні у максимально стислий термін. Запишіться на ремонт та діагностику – зв'яжіться з нашим менеджером зручним для вас способом або заповніть онлайн-форму.

Послуги сервісу RENAULT Арма Моторс:

КУЗОВНИЙ РЕМОНТ
ТЕХНІЧНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ
RENAULT ASSISTANCE
КАЛЬКУЛЯТОР ТО
ШИННИЙ ГОТЕЛЬ
ГАРАНТІЙНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ

Чим ми відрізняємося від інших СТО:

 1. Вигідною ціновою політикою на послуги, запасні частини і аксесуари
 2. Швидкістю і якістю виконання заявлених Вами робіт
 3. Широким спектром запасних частин в наявності і гнучкістю підходу при їх пошуку
 4. Ми завжди запропонуємо Вам декілька рішень вашого питання
 5. Ми – це склад запасних частин всієї України, оскільки ми завжди моніторимо наявність на складах інших дилерів і наших партнерів в Україні
 6. У нас немає слова «НІ» або «НЕ ВМІЄМО»
 7. Ми можемо надати Вам підмінний автомобіль на час проведення ремонту
 8. Ви можете бути присутнім при ремонті автомобіля, якщо обслуговування проводиться в VIP-зоні
 9. На нашій станції працює виключно висококваліфікований персонал (всі співробітники сертифіковані RENAULT і володіють великим досвідом роботи з даною маркою автомобілів)
 10. Швидкой доступністю будь-якої необхідної для Вас інформації про Ваш автомобіль і його обслуговуванні
 11. Можливістю формування запиту про необхідну Вам інформації в онлайн режимі
 12. Всі роботи виконуються на сучасному високоточному обладнанні, що дозволяє виконувати роботи на високому якісному рівні і з економією вашого часу.

Фахівці Арма Моторс завжди готові допомогти Вам

м.Київ, вул. Кільцева дорога, 18

Попередню консультацію Ви можете отримати за тел. :

(044) 490 23 00
Відділ сервісу
Відділ продажу