SCÉNIC: ВСЕ – НОВОЕ, КРОМЕ НАЗВАНИЯ!

СТРАТЕГІЯ
Scénic вперше з'явився в 1996 році - тоді під назвою Megane Scénic - і вважається першим компактним мінівеном в європейській автомобільній історії. Він був названий так, щоб розпалити бажання подорожувати та досліджувати навколишній світ. Його перші чотири покоління мали стабільні переваги: всі вони були місткими, оснащеними корисними технологіями та винятково безпечними. Так само буде і з наступним поколінням: Renault вирішило назвати свій майбутній повністю електричний сімейний автомобіль "Новий Scénic E-Tech electric". У ньому буде все вищезазначене, а також він буде радикально переосмислений. Сильвія, керівник відділу стратегії неймінгу у департаменті глобального маркетингу бренду Renault, розповіла нам про автомобіль і про те, як він змінився за ці роки. У ньому все нове, окрім назви.

АВТОР: ФЛОРЕНТІНА ДЕКА
У 1990-х роках репутація Renault як бренду, що виробляє автомобілі для життя та подорожей, була на піку. У 1984 році компанія представила Espace, свій висококласний позашляховик, а в 1993 році - зручний для міста Twingo. І Scénic мав вивести бренд на наступний рівень з першим компактним мінівеном для сімейного використання на ринку. Концепт-кар був представлений у 1991 році на Франкфуртському автосалоні, а дорожня версія з'явилася в дилерських центрах у 1996 році. Він був спроектований всередині й назовні для комфорту кожного пасажира і тоді отримав назву Megane Scénic. Це був справжній кокон для подорожей пересічною місцевістю, новаторський, безпечний, комфортний і привітний, його модульність була поза межами цього світу, він був сповнений передових технологій, а його вікна були вражаюче великого розміру. Іншими словами, його дизайн був неперевершеним і орієнтованим на незабутні враження в дорозі.
«Назва Scénic (мальовничий з фр.) миттєво викликає уявлення про пейзажі та краєвиди. Тож вона вабить вас до подорожі, до відкритості зовнішньому світу, особливо завдяки своїм великим вікнам. Існує також поняття сцени як середовища для технологій, тож назва Scénic - це ще й про покращення життя на борту.»

СИЛЬВІЯ
Керівник відділу стратегії неймінгу в департаменті глобального маркетингу бренду Renault

32 РОКИ АВТОМОБІЛІВ ДЛЯ ЖИТТЯ І ПОДОРОЖЕЙ
Назва Scénic була очевидним рішенням: вона уособлювала автомобілі для життя та подорожей протягом 32 років і стала знаковою в історії Renault, поряд з Clio (15,9 млн. автомобілів), Megane (13 млн.), Twingo (4,1 млн.) та Espace (1,3 млн.). У 1997 році цей автомобіль був визнаний Європейським автомобілем року, а всього Renault продало понад 5,4 мільйона автомобілів у 110 країнах світу. За ці роки бренд значно модернізував свій продукт, зберігши при цьому всі початкові відмінні риси - комфорт в салоні, безпеку та корисні технології.

"Мало хто знає, що назва Scénic - це також абревіатура від "Концепція безпеки, втілена в новому інноваційному автомобілі (Safety Concept Embodied in a New Innovative Car)", - додає Сильвія.
Scenic Concept, також відомий як "Запрошення до подорожі", поряд з Renault Megane Scenic 1
М'які округлі форми та силует "one-box" Scénic були дуже співзвучні духу часу. Він був розроблений, щоб сподобатися сім'ям, і їм сподобалася ідея автомобіля, схожого на кокон. Він випускався в одному розмірі, а його пропорції робили його більш просторим і модульним всередині. Крім того, він був оснащений різноманітними функціями, якими міг користуватися кожен, хто знаходився в машині, що робило його ідеальним сімейним автомобілем. Цікавий факт: коли дизайнери працювали над першим поколінням Scénic, вони запитували дітей співробітників, чого вони хочуть і потребують, як вони уявляють собі салон автомобіля і які речі їм подобаються в ньому. Це пояснює цікавий асортимент напів прихованих відсіків для зберігання речей та інших розумних зручностей у першому компактному мінівені.
Наступні покоління - Scénic II у 2003 році, Scénic III у 2009 році та Scénic IV у 2016 році - були представлені у двох варіантах довжини. Scénic - це модель, яка щоразу відчувала себе відповідною своєму часу. Світ змінився, і Scénic змінився разом з ним.

SCÉNIC E-TECH ELECTRIC - СІМЕЙНИЙ АВТОМОБІЛЬ МАЙБУТНЬОГО

Щоб зробити ще один крок на шляху до більш відповідальних, безпечних автомобілів, наповнених інноваціями та технологіями для планети та людей, Renault вирішило додати новий вимір до назви Scénic. У 2022 році вона назвала свій новаторський концепт-кар Scénic Vision, а разом з ним і п'яте покоління Scénic. Вона заново відкриває своє запрошення до подорожей з високотехнологічним, підключеним до Інтернету автомобілем, який втілює стратегію Групи щодо сталого розвитку та безпеки.
Renault Scénic Vision – концепт-кар для п'ятого покоління Scénic
Renault Scénic E-Tech Electric буде представлений цього року на виставці IAA Mobility в Мюнхені. Слідкуйте за нашими новинами у вересні, щоб дізнатися більше про цей новий сімейний, повністю електричний автомобіль, а також про те, що зробить його більш новаторським, більш сміливим і більш відповідним до часу, ніж будь-коли.

ПРО RENAULT
Renault, історичний бренд з мобільності, а також першопроходець із виготовлення електромобілів у Європі, завжди займався розробкою інноваційних транспортних засобів. Своїм стратегічним планом ‘Renaulution’, Renault став на шлях амбіційного і корисного перетворення по створенню більш конкурентного, збалансованого та електричного модельного ряду. Його амбітна мета – поєднати сучасність та новаторство у технологіях, енергії та послугах з мобільності у рамках автомобільної індустрії та за її межами.

Вам понравилась новость?