Спеціальна пропозиція на Renault KADJAR

ЗНИЖЕНО ВАРТІСТЬ на Renault KADJAR

В акції* беруть участь найпопулярніші версії з дизельним двигуном 1.5л, а також повноприводна версія з дизельним двигуном 1.6л.

А ТАКОЖ!!! Знижка за програмою Renault Бонус 50 000 гривень**!!!

Увага! Кількість акційних автомобілів обмежена!

*Акція діє з 06.11.20 до 31.12.20.
**Спеціальна ціна за умовами придбання в кредит за програмою «Renault Бонус» від Renault Finance. Під знижкою 50 000 гривень мається на увазі сума зменшення рекомендованої клієнтської вартості автомобіля до спеціальної ціни за умови придбання у кредит за програмою «Renault Бонус».
***Під акційною вартістю мається на увазі рекомендована клієнтська вартість зі знижкою для автомобілів 2020 року виробництва. Акційна вартість діє з 06.11.2020 року по 30.11.2020 року на обмежений склад автомобілів в офіційній мережі дилерів Renault в Україні, крім зони проведення АТО, тимчасово окупованих територій, зони проведення ООС та заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримуванні збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях. Зазначена акційна вартість діє при роздрібному продажі наявних на складі автомобілів. При оптовому продажі за акційною вартістю корпоративна знижка додатково не надається.

Вам сподобалась новина?