Сервіс Getmancar тепер у Арма Моторс

Чудова можливість дістатись до Арма Моторс на Кільцевій дорозі 18 майже безкоштовно! Скористуйтесь послугою зручного каршерінгу «Getmancar» та отримайте бонуси на поїздку!

Відвідування центру Арма Моторс стало більш зручним.
Якщо Ви залишили авто у сервісному центрі, то можете скористатися каршерінгом, щоб дістатися дому або орендувати авто на кілька годин, доки триває діагностика.  
Автомобілі з яскравими наліпками Getmancar тепер можна знайти на території центру Арма Моторс та орендувати на необхідний час, навіть на кілька хвилин.
Заощаджуйте на пересуванні, адже година оренди каршерінгу коштує від 75 гривень з урахуванням пального. Це дешевше за таксі!

Скористайтеся промокодом «ARMA» при реєстрації у сервісі Getmancar та гарантовано отримайте 50 бонусів на поїздку. Ви маєте можливість одразу придбати годину оренди авто всього за 75 гривень.

Як зареєструватися у сервісі Getmancar, можна переглянути у відео. Якщо ви вже зареєстровані, але не розумієте як скористатися послугами, допоможе коротка відео-інструкція з користування Getmancar.
Сервіс Getmancar дозволяє швидко та просто забронювати авто через мобільний додаток. Жодних офісів чи паперів. Просто завантажуєте додаток у Google Play або App Store, реєструєтесь, додаєте необхідні документи та картку для оплати поїздок і рушаєте. 

Серед багатьох переваг каршерінгу найголовнішими є:

  • цілодобовий доступ до автомобілів;
  • оренда від 1 хвилини;
  • безкоштовне пальне на весь час поїздки;
  • безкоштовне муніципальне паркування містом;
  • страхування КАСКО та ОСАЦВ;
  • можливість взяти та залишити авто у будь-якій зоні міста;
  • безкоштовна мийка авто;
  • шини завжди за сезоном.

З каршерінгом  Getmancar зручно діставатись до Арма Моторс з будь-якої точки Києва, адже вільні авто розміщені по всьому місту. Візьміть авто на необхідний час у зручному для Вас місці, та залиште авто на парковці Арма Моторс після приїзду. Або навпаки.
Не марнуйте час, доки чекаєте на своє авто, візьміть інше в оренду на годину-другу, щоб відправитись перекусити або у справах.

Тож тепер шукайте яскраві автомобілі з наліпками на паркувальному майданчику Арма Моторс. Не забувайте про промокод «ARMA» при реєстрації, щоб отримати бонуси для безкоштовних поїздок.

Якщо залишились питання, подробиці можна дізнатись на сайті компанії «Getmancar».

Вам сподобалась новина?