RENAULT MORPHOZ ОТРИМАВ НАГОРОДУ EXPERIENCE CREATIV ‘НА МІЖНАРОДНОМУ АВТОМОБІЛЬНОМУ ФЕСТИВАЛІ

МІЖНАРОДНИЙ АВТОМОБІЛЬНИЙ ФЕСТИВАЛЬ ПРОВІВ ЦЕРЕМОНІЮ ВРУЧЕННЯ НАГОРОД AUTOMOBILE GRAND PRIZE AWARDS. 

КОНЦЕПТ-КАР RENAULT MORPHOZ БУВ НАГОРОДЖЕНИЙ ПРИЗОМ ЗА КРЕАТИВНІСТЬ. 

ЛОРЕНС ВАН ДЕН АКЕР НАГОРОДЖЕНИЙ У НОМІНАЦІЇ CREATIV ‘EXPERIENCE ЗА КОНЦЕПТ-КАР MORPHOZ 

Renault MORPHOZ – це футуристичний автомобіль, який втілює загальне уявлення Renault про індивідуальні електричнІ транспортнІ засобИ переміщення після 2025 року. Він збудований на платформі альянсу CMF-EV і широкодоступний в декількох версіях з різною ємністю, потужністю акумулятора, пробігом, об’ємом багажника і простором салону. 

НАГОРОДА CREATIV’EXPERIENCE 

Нагороди беруть найбільш вражаючі і чарівні художні та автомобільні проекти минулого року, а переможців всенародного автомобільного фестивалю вибирають журі, яке складається з іменитих автомобільних експертів і експертів у галузі архітектури, моди, автоспорту, дизайну, медіа та культури. 

36-а церемонія відбулася в нетрадиційному форматі, у зв’язку з глобальною пандемічною ситуацією. У період з 27-го січня по 7-е лютого була проведена онлайн-виставка, підготовлена ​​організаторами, на якій була представлена ​​унікальна колекція суперкарів, незвичайних моделей і концепт-карів. 

Renault MORPHOZ успішно поборовся за нагороду Creativ ‘Experience як найбільш інноваційний концепт-кар. Лоренс ван ден Акер феєрично отримав трофей на церемонії вручення Гран-прі 29-го вересня. 

Гордістю Renault стала висока оцінка креативності розробників членами журі. Нагорода безумовно відзначає роботу команд над реалізацією амбітного проекту, в якому, в свою чергу, втілюються деякі риси автомобілів майбутнього.

Вам сподобалась новина?