RENAULT 5 Prototype у Мюнхенському АВТОСАЛОНІ

Відомий Renault 5 зовсім скоро відсвядкує своє 50-річчя. У почесного ювіляра тепер є нащадок: Renault 5 Prototype стане серійною моделлю вже в 2024 році. 

Суть бренду міститься в його коренях. Він повинен залишатися вірним своєму минулому і шукати натхнення як всередині себе так і за цими межами, щоб віддавати данину поваги спадщини і відроджувати дух минулих часів. Renault 5 Prototype судилося демонструвати бажання Renault зробити електричні автомобілі максимально доступними в усіх куточках Європи. Завдяки своєму підходу і прагненню відтворити той же Renault 5, але більш удосконалений і модернізований, ще невиданий Renault 5 Prototype вже підкорює серця клієнтів. 

Чарівний, мініатюрний, але не менш технологічний міський електромобіль, Renault 5 Prototype, був створений на основі легендарного Renault і отримав модернізоване і повністю електричне перевтілення. Чарівний жовтий колір кузова електромобіля не тільки відображає його грайливу суть, а й збуджує інтерес до самого продукту. 

Команда дизайнерів в партнерстві з Жиль Відаль були натхнені легендарним шедевром Renault 5, яка широко популяризована по всьому світу. Зовнішні дані Renault 5 Prototype поєднують в собі оригінальний екстер’єр та інтер’єр і сучасний підхід, який яскраво виражений формою автомобіля, використаних для нього матеріалах і обробці. 

Мюнхенський автосалон стане неповторною можливістю в перший раз або заново відкрити для себе Renault 5 Prototype і, крім того, отримати порцію насолоди від подорожі в часі. Лінійка складається з чотирьох моделей, які символізують різні історичні етапи легендарної моделі: помаранчевий TL, чорний Le Car Van, електрична модель в синьому виконанні і TX кольору шампанського.

Вам сподобалась новина?