RENAULT 5 PROTOTYPE ОДЕРЖАВ ТИТУЛ «АВТОМОБІЛЬ РОКУ»

У СВОЇЙ ЩОРІЧНІЙ ПУБЛІКАЦІЇ CAR DESIGN REVIEW, ПОРТАЛ CAR DESIGN NEWS ОГОЛОСИВ ПЕРЕМОЖЦЯ В НОМІНАЦІЇ «КОНЦЕПТ-КАР РОКУ».

ЖУРІ, ЯКЕ СКЛАДАЛОСЯ З ШЕФ-ДИЗАЙНЕРІВ ПРОВІДНИХ БРЕНДІВ, ЧИЄ ІМ’Я ЗАВЖДИ НА ВУСТАХ, ВИЗНАЛО RENAULT 5 PROTOTYPE ПЕРЕМОЖЦЕМ. 

Renault 5 Prototype судилося демонструвати бажання Renault зробити електричні автомобілі максимально доступними в усіх куточках Європи. Чарівний, мініатюрний, але не менш технологічний міський електромобіль, Renault 5 Prototype продовжує традиції легендарного шедевра Renault минулого в сучасному перевтіленні електромобіля. 

Престижний портал Car Design News висунув Renault 5 Prototype на перше місце, не даючи шансу іншим концептам, які були представлені з березня 2020 по березень 2021 року. Публікація Car Design Review 8 не тільки розповідає про дизайнерські знахідки минулого року, але і оглядає нові тенденції та інновації на автомобільному ринку. Журі, що складалися з іменитих автомобільних експертів і легендарних шеф-дизайнерів провідних автовиробників ринку безперечно визнали Renault 5 Prototype переможцем. 

ЖИЛЬ ВІДАЛЬ, ВІЦЕ-ПРЕЗИДЕНТ БРЕНДА RENAULT ПО ДИЗАЙНУ: 

 «R5 Prototype отримав титул “Автомобіль року” за версією Car Design News. Це має особливе значення для команди дизайнерів Renault, адже це думка видатних автомобільних експертів! Ми дуже пишаємося цим досягненням! Ми також відчуваємо особливу радість від того, як Renault 5 Prototype був прийнятий пресою і публікою, тому що дизайн кузова на серійному автомобілі буде на 90% відповідати зовнішньому вигляду Renault 5 Prototype ». 

Прем’єра серійної моделі на базі Renault 5 Prototype відбудеться в 2024 році.

Вам сподобалась новина?