Renault SANDERO

від 249 900 грн

Кредит від 2 989 грн/місяць

Купити

Екстер'єр

Інтер'єр SANDERO

Особливості

Місця для зберігання фото 1

Місця для зберігання

Скористайтеся на повну місцем для зберегання речей. У салоні додалося місця для зберігання речей. Ящик для рукавичок тепер має об'єм 5,7 л, з'явилося речове відділення над центральною консоллю, а в передніх і задніх дверях є кишені для зберігання пляшок об'ємом 1,5 л і 0,5 л відповідно.
Детальніше >
Місця для зберігання фото 2

Місця для зберігання

Багажник. З об’ємом багажника 320 л ви легко можете перевозити багаж та робити покупки.
Детальніше >
Місця для зберігання фото 3

Місця для зберігання

Складання задніх сидінь. Потрібно перевезти громіздкі предмети? Renault SANDERO можна пристосувати відповідно до потреб. Одним рухом можна скласти спинки задніх сидінь у конфігурації 60 або 40.
Детальніше >
Комфорт фото 4

Комфорт

Клімат-контроль. Налаштуйте температуру відповідно до ваших потреб. Завдяки системі клімат-контролю Renault SANDERO забезпечить вам першокласний тепловий комфорт.
Детальніше >
Комфорт фото 5

Комфорт

Зовнішні дзеркала заднього огляду. Зовнішні дзеркала заднього огляду нагріваються при активації функції протиобледеніння. Вони мають повторювачі світлових індикаторів та функцію електричного складання.
Детальніше >
Технологія фото 6

Технологія

Система MEDIA NAV 2.0 Семидюймовий сенсорний екран для інтуїтивного управління мультимедійними функціями: радіо, телефонними дзвінками, системою навігації та музикою в форматі MP3.
Детальніше >
Технологія фото 7

Технологія

Система контролю відстані під час паркування. Маневрування стало простішим завдяки системі контролю відстані під час паркування, яка забезпечує ще більший комфорт та простоту.
Детальніше >
Безпека фото 8

Безпека

Передні та бічні подушки безпеки. Спокій гарантовано. Рівень оснащення Renault SANDERO гарантує вашу безпеку. Його передні та бічні подушки безпеки захистять вас та ваших пасажирів у випадку зіткнення.
Детальніше >
Безпека фото 9

Безпека

Антиблокувальна система гальм (ABS) Тримайте свій автомобіль під контролем. Для вашої безпеки та безпеки пасажирів система ABS запобігає блокуванню коліс під час екстреного гальмування та забезпечує максимальне зчеплення. У поєднанні з системою допомоги при екстреному гальмуванні (EBA) вона допомагає зменшити гальмівний шлях.
Детальніше >

Хочеш за кермо свого Renault SANDERO

Зробимо тест-драйв і чашечку кави

Габарити SANDERO

Довжина

4054 см

Ширина

1994 см

Висота

1521 см

Оберіть комплектацію свого SANDERO

Відправити запит на ваш новийRenault SANDERO

Renault Sandero поєднав у собі надійність, комфорт та внутрішній простір. Особливу увагу було приділено комбінуванню та якісті внутрішніх елементів салону автомобіля. Renault Sandero насправді просторий. На задньому сидінні вільно розміщуються троє дорослих пасажирів, а багажне відділення вміщує в себе вантаж об’ємом 320 літрів. Сидіння заднього ряду складається у форматі 1/3 та 2/3, що збільшує корисний об’єм до 1200 літрів! Новий Renault Sandero – це втілення вдосконаленого рівня якості матеріалів та інноваційних технологій. Втілюючи нову дизайн-концепцію автомобілів Renault, модель виглядає стильно та елегантно завдяки плавним формам кузова, фарам з подвійною оптикою, радіаторній решітці і хромованим елементам. Ергономічна, сучасна й практична панель приладів. Залежно від версії та вибраного обладнання на панелі розташовується клімат-контроль, датчик парковки, магнітола або мультимедійна система МЕDIA NAV. Мультимедійна система MEDIA NAV з сенсорним екраном діагоналлю 7-дюймів (18 см) поєднує в собі широкий спектр можливостей. Стильні 15-дюймові легкосплавні диски. Інформація, що вказана на сайті, може відрізнятись від актуальної. Для отримання актуальної інформації щодо продукції Renault звертайтеся до офіційних дилерів Renault в Україні. Не є публічною офертою. Дана інформація призначена тільки для інформаційних цілей і не може бути використана як документ, що встановлює зобов'язання компанії Renault. *Спеціальна ціна за умовами придбання в кредит за програмою Renault Бонус діє на території України (за винятком тимчасово окупованих територій та територій, на яких проводиться ООС (АТО)) в дилерській мережі Renault. Про детальні умови пропозиції, кредитування та додаткові зобов'язання дізнайтесь на сайтах www.renault.ua, та в офіційній дилерській мережі Renault в Україні. Кредитує ПАТ «КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК». Ліцензія НБУ №99 від 12.10.2011р. Для отримання інформації по розрахунку кредитної пропозиції по програмі Renault Фінанс щодо конкретної обраної комплектації автомобіля та його остаточної ціни, звертайтеся до офіційних дилерів Renault в Україні.

Залишилися питання?

Наш фахівець, який пройшов навчання в центрі підвищення кваліфікації марки Renault, детально відповість на них.

відправити запит

Автосалон АРМА МОТОРС

м.Київ, вул. Кільцева дорога, 18
Меню