Renault EXPRESS VAN

від 334 700 грн*

Кредит від 5 735 грн/місяць**

Купити

Екстер'єр RENAULT Новий Renault EXPRESS фургон

Інтер'єр RENAULT Новий Renault EXPRESS фургон

Кольори

Колір:

Особливості

Система постійного заднього огляду фото 1

Система постійного заднього огляду

Цифровий екран, що розташований на місці внутрішнього дзеркала заднього виду, виводить зображення* з камери, встановленої в задній частині автомобіля. Дуже зручно для фургона з цільнометалевим кузовом! * на середній і великій відстані.
Детальніше >
Дзеркало з широким кутом огляду фото 2

Дзеркало з широким кутом огляду

Дзеркало заднього виду з широким кутом огляду, яке розміщене в сонцезахисному козирку пасажира, розширює ваш правий бічний огляд, забезпечуючи більший комфорт і безпеку. Воно дозволяє побачити будь-які обʼєкти, що перекриваються панельною перегородкою.
Детальніше >
Система моніторингу «сліпих» зон фото 3

Система моніторингу «сліпих» зон

Світловий сигнал на зовнішніх дзеркалах заднього огляду попереджає вас, коли у «сліпій» зоні вашого фургона Express з'являється автомобіль.
Детальніше >
Поворотна сітчаста перегородка фото 4

Поворотна сітчаста перегородка

До ваших послуг справжня трансформація корисного простору вантажного відділення завдяки поворотній перегородці та складному пасажирському сидінню. За кілька легких рухів ви отримаєте додаткову довжину завантаження до 2,36 метра та 3700 літрів об’єму для ваших товарів.
Детальніше >
Збільшена вантажопідйомність фото 5

Збільшена вантажопідйомність

Вам доводиться перевозити важкі вантажі? Вантажопідйомність у 750 кг* стане незамінним доповненням габаритного багажного відділення для перевезення будь-яких товарів чи вантажів. * не враховуючи масу водія
Детальніше >
Двоє бічних розсувних дверей фото 6

Двоє бічних розсувних дверей

Оцініть комфорт у деталях навіть під час рутинних робіт. Двоє бічних розсувних дверей із рекордною шириною 716 см значно полегшують обслуговування зони завантаження вами та командою, і прискорюють виконання звичних робочих справ.
Детальніше >
Розетка на 12 В фото 7

Розетка на 12 В

Не втрачайте відчуття комфорту навіть впродовж робочих поїздок. У задній частині фургона Express розміщена легкодоступна розетка на 12 В, тож ви з легкістю зможете під’єднати та використати різноманітні електричні прилади чи інструменти.
Детальніше >
Додаткові замки фото 8

Додаткові замки

Будьте впевнені у безпеці вашого майна та вантажу. Завдяки обладнанню фургона додатковими посиленими замками ви не будете хвилюватися за цілісність та збереження важливих і цінних речей.
Детальніше >
Світлодіодне освітлення фото 9

Світлодіодне освітлення

Виконуйте будь-які роботи навіть у темну пору доби без жодних обмежень. Світлодіодне освітлення зони завантаження втричі потужніше, ніж стандартне, та дозволить розгледіти навіть найменші деталі при роботі з документацією, інструментом чи вантажем.
Детальніше >

Хочеш за кермо свого Renault

Зробимо тест-драйв і чашечку кави

Оберіть комплектацію свого RENAULT Новий Renault EXPRESS фургон

Відправити запит на Ваш новийRenault EXPRESS VAN

Автосалон АРМА МОТОРС

м.Київ, вул. Кільцева дорога, 18
Меню