Renault ARKANA

від 451 900 грн*

Кредит від 6 401 грн/місяць**

Купити

Екстер'єр RENAULT Renault ARKANA

Інтер'єр RENAULT Renault ARKANA

Особливості

Перспективний лідер фото 1

Перспективний лідер

Найкраще поєднання елегантності силуету купе і потужності кросовера в загальнодоступному ціновому сегменті.
Детальніше >
Безпечний і комфорний фото 2

Безпечний і комфорний

Крім традиційних систем активного захисту (ABS, ESP, Hill Start Assist), Renault ARKANA, в залежності від комплектації, оснащений додатковими технологічними системами: системою круїз-контролю з обмежувачем швидкості, системою контролю тиску в шинах, камерою Multi-View і системою контролю «сліпих зон». Вся інформація з 4 камер кругового огляду транслюється на центральному 8-дюймовому дисплеї системи EASY LINK.
Детальніше >
Адаптований до українського клімату і доріг фото 3

Адаптований до українського клімату і доріг

Високий дорожній просвіт, технологічність систем допомоги водієві, підігрів сидінь, керма, вітрового скла і форсунок омивача - це запорука приємної подорожі будь-якими шляхами і в будь-яку пору року!
Детальніше >

Хочеш за кермо свого Renault

Зробимо тест-драйв і чашечку кави

Габарити RENAULT Renault ARKANA

Длина Renault ARKANA

Довжина

4545 мм

Ширина Renault ARKANA

Ширина

2047 мм

Висота Renault ARKANA

Висота

1576 мм

Відправити запит на Ваш новийRenault ARKANA

Інформація, зазначена на сайті, може відрізнятися від актуальної. Для отримання актуальної інформації про продукцію Renault звертайтеся до офіційних дилерів Renault в Україні. Наведена інформація не є публічною офертою. Дана інформація призначена тільки для інформаційних цілей і не може бути використана як документ, що встановлює зобов'язання компанії Renault.

*Спеціальна ціна за умовами придбання в кредит за програмою Renault Бонус діє на території України (за винятком тимчасово окупованих територій і територій, на яких проводиться ООС (АТО)) в дилерській мережі Renault. Детальні умови пропозиції кредитування та додаткові зобов'язання дізнайтеся на сайтах www.renault.ua і в офіційній дилерській мережі Renault в Україні. Кредитування ПАТ «КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК». Ліцензія НБУ №99 від 12.10.2011р. Для отримання інформації щодо розрахунку кредитної пропозиції за програмою Renault Фінанс для конкретної обраної комплектації автомобіля і його остаточної ціни, звертайтеся до офіційних дилерів Renault в Україні.

Залишилися питання?

Наш фахівець, який пройшов навчання в центрі підвищення кваліфікації марки Renault, детально відповість на них.

відправити запит

Автосалон АРМА МОТОРС

м.Київ, вул. Кільцева дорога, 18
Меню