Renault KANGOO Z.E.

від 1 056 900 грн*

Кредит від грн/місяць**

Купити

Екстер'єр RENAULT KANGOO Z.E.

Інтер'єр RENAULT KANGOO Z.E.

Особливості

Запас ходу фото 1

Запас ходу

Завдяки акумулятору 33 кВт-год Renault KANGOO Z.E. дозволить подолати 200 км у реальних умовах.
Детальніше >
Акумулятор та заряджання фото 2

Акумулятор та заряджання

Завдяки нашому новому акумулятору Z.E. 33 новий KANGOO Z.E. дозволить подолати до 270 км в циклі NEDC* та до 200 км в реальних умовах без заряджання акумулятора та збільшення розмірів. Це новий рекорд!
Детальніше >
Можливості для бізнесу фото 3

Можливості для бізнесу

Виберіть KANGOO Z.E., який підходитиме саме Вам. Завдяки двом варіантам довжини та різним кількостям сидінь (від двох до п’яти) - Ви обов’язково знайдете автомобіль, що відповідатиме вашим потребам.
Детальніше >

Хочеш за кермо свого Renault

Зробимо тест-драйв і чашечку кави

Відправити запит на Ваш новийRenault KANGOO Z.E.

Керуйте запасом ходу Renault KANGOO Z.E.
Як і у випадку з автомобілем з двигуном внутрішнього згорання, існує низка факторів, які впливають на споживання енергії вашим електричним фургоном.
Інформація, що вказана на сайті, може відрізнятись від актуальної. Для отримання актуальної інформації щодо продукції Renault звертайтеся до офіційних дилерів Renault в Україні. Не є публічною офертою. Дана інформація призначена тільки для інформаційних цілей і не може бути використана як документ, що встановлює зобов'язання компанії Renault.

*Спеціальна ціна за умовами придбання в кредит за програмою Renault Бонус діє на території України (за винятком тимчасово окупованих територій та територій, на яких проводиться ООС (АТО)) в дилерській мережі Renault. Про детальні умови пропозиції, кредитування та додаткові зобов'язання дізнайтесь на сайтах www.renault.ua, та в офіційній дилерській мережі Renault в Україні. Кредитує ПАТ «КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК». Ліцензія НБУ №99 від 12.10.2011р. Для отримання інформації по розрахунку кредитної пропозиції по програмі Renault Фінанс щодо конкретної обраної комплектації автомобіля та його остаточної ціни, звертайтеся до офіційних дилерів Renault в Україні.

Залишилися питання?

Наш фахівець, який пройшов навчання в центрі підвищення кваліфікації марки Renault, детально відповість на них.

відправити запит

Автосалон АРМА МОТОРС

м.Київ, вул. Кільцева дорога, 18
Меню