Renault KADJAR

від 455 900 грн

Кредит від 5 609 грн/місяць

Купити

Екстер'єр

Інтер'єр KADJAR

Особливості

Система допомоги при старті на підйомі фото 1

Система допомоги при старті на підйомі

Рушайте в цілковитій безпеці! Завдяки системі допомоги при старті на підйомі гальма утримуватимуть автомобіль протягом кількох секунд, що дозволить вам легко рушити з місця.
Детальніше >
Аудіосистема Bose® фото 2

Аудіосистема Bose®

Глибокий бас, динамічні ритми та вражаючі високі частоти... Спереду і ззаду звук надзвичайно виразний і чіткий. Новий KADJAR запрошує вас у музичну подорож.
Детальніше >
Сидіння з можливістю налаштування та центральний підлокітник фото 3

Сидіння з можливістю налаштування та центральний підлокітник

Ви можете легко відрегулювати довжину сидіння й зробити свою поїздку безпечною та комфортною. Передній центральний підлокітник може зсуватися, забезпечуючи додатковий простір для зберігання речей.
Детальніше >
Багатофункціональне кермо фото 4

Багатофункціональне кермо

Функція розпізнавання голосу, круїз-контроль та обмежувач швидкості, телефон, панель приладів... Натисніть кнопку на кермі, щоб запустити будь-яку функцію вашого кросовера.
Детальніше >
Переднє й заднє кондиціонування фото 5

Переднє й заднє кондиціонування

Насолоджуйтесь оптимально комфортною температурою в салоні завдяки системі кондиціонування, що пристосовується до ваших потреб.
Детальніше >

Хочеш за кермо свого Renault KADJAR

Зробимо тест-драйв і чашечку кави

Габарити KADJAR

Длина KADJAR

Довжина

4093 см

Ширина KADJAR

Ширина

2052 см

Висота KADJAR

Висота

1543 см

Кліренс KADJAR

Кліренс

210 см

Відправити запит на ваш новийRenault KADJAR

KADJAR оснащений інноваційними функціями безпеки. Поєднуючи дані, отримані з датчиків і камер, KADJAR постійно допомагає вам, як під час довгих поїздок на автомагістралях, так і під час акуратних маневрів у вузьких місцях. KADJAR зробить водіння легким завдяки новітнім технологіям: система контролю рядності руху, система контролю «сліпих» зон та система автоматичної допомоги при паркуванні. На борту вашого Renault KADJAR Ви завжди будете спокійним і впевненим водієм. Інформація, що вказана на сайті, може відрізнятись від актуальної. Для отримання актуальної інформації щодо продукції Renault звертайтеся до офіційних дилерів Renault в Україні. Не є публічною офертою. Дана інформація призначена тільки для інформаційних цілей і не може бути використана як документ, що встановлює зобов'язання компанії Renault. *Спеціальна ціна за умовами придбання в кредит за програмою Renault Бонус діє на території України (за винятком тимчасово окупованих територій та територій, на яких проводиться ООС (АТО)) в дилерській мережі Renault. Про детальні умови пропозиції, кредитування та додаткові зобов'язання дізнайтесь на сайтах www.renault.ua, та в офіційній дилерській мережі Renault в Україні. Кредитує ПАТ «КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК». Ліцензія НБУ №99 від 12.10.2011р. Для отримання інформації по розрахунку кредитної пропозиції по програмі Renault Фінанс щодо конкретної обраної комплектації автомобіля та його остаточної ціни, звертайтеся до офіційних дилерів Renault в Україні.

Залишилися питання?

Наш фахівець, який пройшов навчання в центрі підвищення кваліфікації марки Renault, детально відповість на них.

відправити запит

Автосалон АРМА МОТОРС

м.Київ, вул. Кільцева дорога, 18
Меню