Renault DOKKER VAN

від 279 100 грн

Кредит від 3 530 грн/місяць

Купити

Екстер'єр

Інтер'єр DOKKER VAN

Особливості

Система Media Nav фото 1

Система Media Nav

Оцініть переваги мультимедійної системи в салоні вашого Renault DOKKER Van. Завдяки семидюймовому сенсорному екрану та елементам управління на кермі ви можете слухати радіо чи музику через Bluetooth® або через USB-порти та штекерні роз'єми, а також телефонувати в режимі "вільні руки". Потрібно поїхати на зустріч з новим клієнтом? Скористайтеся навігаційною системою із зображенням 2D або з висоти пташиного польоту.
Детальніше >
Перегородки фото 2

Перегородки

Організуйте вантажний простір та оберіть одну з трьох можливих конфігурацій Renault DOKKER Van. Обирайте трубчасту перегородку, розташовану позаду сидіння водія, та максимально збільшуйте простір для зберігання речей. Обирайте суцільну перегородку з вікном, щоб відокремити вантажний простір від кабіни водія. Потрібне модульне компонування? Сітчаста поворотна перегородка дозволяє завантажувати предмети довжиною до 3,11 м (опція EasySeat), водночас пропонуючи вам повноцінний захист.
Детальніше >
Кріпильні кільця фото 3

Кріпильні кільця

Утримуйте своє обладнання за допомогою восьми кріпильних кілець на підлозі. Потрібно ще більше? Чотири додаткові кріпильні кільця на стінках автомобіля доступні опційно. Залежно від версії.
Детальніше >
Бічні розсувні двері фото 4

Бічні розсувні двері

Насолоджуйтесь легким доступом до вантажної зони. Renault DOKKER Van має найширший отвір у своїй категорії (703 мм). Дуже зручний, коли потрібно припаркуватися у вузькому місці !
Детальніше >
Завантажувальний поріг фото 5

Завантажувальний поріг

Насолоджуйтесь легким доступом до вантажного простору завдяки порогу заввишки всього 57 см. Дуже зручно!
Детальніше >
Обмежувач швидкості фото 6

Обмежувач швидкості

Насолоджуйтеся спокійною поїздкою завдяки обмежувачу швидкості. Він дає можливість встановити максимальну швидкість. Просто скористайтеся елементами управління на кермі, щоб налаштувати вибрану швидкість.
Детальніше >
Антиблокувальна система гальм фото 7

Антиблокувальна система гальм

Тримайте автомобіль на дорозі. Система ABS запобігає блокуванню коліс під час екстреного гальмування. У поєднанні з системою допомоги при екстреному гальмуванні (EBA) вона допомагає зменшити гальмівний шлях.
Детальніше >
Електронний контроль стійкості фото 8

Електронний контроль стійкості

Зберігайте контроль! У складних дорожніх умовах система електронного контролю стійкості (ESC) допомагає зберегти контроль над автомобілем.
Детальніше >

Хочеш за кермо свого Renault DOKKER VAN

Зробимо тест-драйв і чашечку кави

Габарити DOKKER VAN

Довжина

4363 см

Ширина

2004 см

Висота

1809 см

Оберіть комплектацію свого DOKKER VAN

Відправити запит на ваш новийRenault DOKKER VAN

Dokker Van - це новий автомобіль в сім'ї комерційної лінійки Renault. Для моделі Dokker Van передбачений бензиновий двигун 1,6 л потужністю 80 л. с. і дизельний 1,5 л dCi потужністю 85 л. с., що відрізняється оптимальним співвідношенням потужності і економічності. Прості прямі лінії, кубічна форма з високим дахом, зручні зсувні бічні двері - це поєднання гармонійного дизайну на користь функціональності Dokker Van. Задні асиметричні двері забезпечують зручний доступ в багажний відсік. Однією з переваг є висота, що становить всього 565 мм. Для завантаження багажу використовуються задні двері, а в якості опції можна замовити зсувні двері з правого і лівого боку. Інформація, що вказана на сайті, може відрізнятись від актуальної. Для отримання актуальної інформації щодо продукції Renault звертайтеся до офіційних дилерів Renault в Україні. Не є публічною офертою. Дана інформація призначена тільки для інформаційних цілей і не може бути використана як документ, що встановлює зобов'язання компанії Renault. *Спеціальна ціна за умовами придбання в кредит за програмою Renault Бонус діє на території України (за винятком тимчасово окупованих територій та територій, на яких проводиться ООС (АТО)) в дилерській мережі Renault. Про детальні умови пропозиції, кредитування та додаткові зобов'язання дізнайтесь на сайтах www.renault.ua, та в офіційній дилерській мережі Renault в Україні. Кредитує ПАТ «КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК». Ліцензія НБУ №99 від 12.10.2011р. Для отримання інформації по розрахунку кредитної пропозиції по програмі Renault Фінанс щодо конкретної обраної комплектації автомобіля та його остаточної ціни, звертайтеся до офіційних дилерів Renault в Україні.

Залишилися питання?

Наш фахівець, який пройшов навчання в центрі підвищення кваліфікації марки Renault, детально відповість на них.

відправити запит

Автосалон АРМА МОТОРС

м.Київ, вул. Кільцева дорога, 18
Меню