Страхування

Ви купуєте АВТОМОБІЛЬ МАРКИ RENAULT В КРЕДИТ НА відмінні умови.

При цьому у Вас можуть виникнути питання або сумніви:

– Звідки взяти гроші на погашення кредиту, якщо станеться непередбачена ситуація зі здоров’ям?

– Як убезпечити мою сім’ю від фінансових зобов’язань?

– Як зберегти автомобіль в сім’ї?

КОМПАНІЯ РЕНО СПІЛЬНО З РСІ ВЖЕ ВИРІШИЛИ ЦЕ ПИТАННЯ ДЛЯ ВАС!

Наша програма страхування позичальника забезпечить «захист» кредиту у разі непередбачених подій, пов’язаних з життям і здоров’ям. При настанні страхової події страхова компанія візьме погашення вашого кредиту на себе.

ПЕРЕВАГИ ДАНОЇ СТРАХОВОЇ ПРОГРАМИ:

– Програма забезпечить більшу впевненість у завтрашньому дні

– Дозволить зберегти автомобіль в сім’ї

– Страхова виплата дозволяє погасити не тільки суму основного боргу за кредитом, а й нараховані відсотки

-Страхування надається на весь термін кредиту

BNP PARIBASCARDIF В УКРАЇНІ

Страхова компанія «Кардіф» (Приватне АТ “Страхова компанія «Кардіф») є експертом на ринку банківського страхування в Україні і спеціалізується на страхуванні життя і працездатності позичальників, вкладників, власників платіжних карт, а також захисту майнових та фінансових інтересів клієнтів.

Страхова компанія «Кардіф» входить до складу французької страхової групи BNP ParibasCardif, одного зі світових лідерів в області банківського страхування. Додатковою гарантією фінансової стабільності компанії є той факт, що 100% акцій належить міжнародній групі BNP Paribas (Франція).

Страхова компанія «Кардіф» розпочала свою діяльність в Україні в лютому 2007 року. Впроваджуючи інноваційні страхові продукти європейської якості ми отримали довіру клієнтів і партнерів. Нашими клієнтами стали вже понад 700 тис. громадян України.

BNP PARIBASCARDIF

Страхова компанія BNP ParibasCardif входить до складу групи БНП Паріба (BNP Paribas, Франція).

З 1973 року BNP ParibasCardif розробляє та реалізує на ринку страхування продукти за накопичувальним і ризикового страхування. З 1989 року BNP ParibasCardif починає розвивати свою бізнес модель за межами Франції і виходить на світові ринки. За 40 років своєї діяльності BNP ParibasCardif став експертом в області особистого і майнового страхування і на сьогоднішній день входить до 15 кращих страховиків Європи. У Франції BNP ParibasCardif займає 4 позицію по страхуванню фізичних осіб.

Фахівці Арма Моторс завжди готові допомогти Вам

м.Київ, вул. Кільцева дорога, 18

Попередню консультацію Ви можете отримати за тел. :

(044) 490 23 00