Про нас

Офіційний дилерський центр Renault

Дилерський центр «Арма Моторс» має довгу та цікаву історію. Компанія працює з 1998 року на автомобільному ринку, за цей час стала лідером з продажів і сервісного обслуговування автомобілів Renault. Дилерський центр відповідає найвищим стандартам європейського бренду як по якості обслуговування, так і по зовнішньому оформленню. Основною нашою перевагою є те, що ми високо цінуємо кожного клієнта і намагаємося побудувати якнайміцніші відносини на довгі роки. У нашому салоні створено такі умови аби придбання автомобіля було справжнім святом для нашого клієнта. 

До переліку послуг, які надає «Арма Моторс» входить:

Сьогодні «Арма Моторс» – це, перш за все, сім’я професіоналів-однодумців і клієнтів. Це стабільна компанія з багаторічною історією, яка постійно вдосконалюється та динамічно розвивається. Основними нашими цінностями є орієнтація на клієнта, постійне самовдосконалення, креативність, стратегічний фокус і оперативність. Співпраця з нами – це гарантія купити якісне авто за вигідною ціною. Індивідуальний підхід до кожного клієнта, професіоналізм в роботі, набутий з досвідом – запорука нашої співпраці з багатьма комерційними та державними структурами, великими українськими та іноземними компаніями. 

Для наших клієнтів ми пропонуємо різноманітну гаму легкових автомобілів Renault, а саме: Renault Kadjar, Renault Logan, Renault Logan MCV, Renault Sandero та Sandero Stepway, Renault Lodgy, Renault Duster, Renault Megane, Renault Dokker, Renault Kangoo, Renault Koleos. 

Також в нашому салоні представлена широка лінійка комерційних автомобілів: Renault Trafic, Renault Master, Renault Dokker van. Комерційні автомобілі Renault вагою до 3,5 т. визнаються №1 в Європі ось уже протягом 16 років! В Україні автомобілі Renault зарекомендували себе як одні з найнадійніших, адаптованих до поганих доріг з невисокими експлуатаційними витратами.

14 моделей марки Renault мають найвищу оцінку рівня безпеки водія і пасажирів по системі EuroNCAP. 

Фахівці Арма Моторс завжди готові допомогти Вам

м.Київ, вул. Кільцева дорога, 18

Попередню консультацію Ви можете отримати за тел. :

(044) 490 23 00
Відділ сервісу
Відділ продажу