Русский
На головну

Головна    >    ЗАПЧАСТИНИ


ОНЛАЙН ЗАПИТ АКСЕСУАРIВ
Аксесуари
Ваше ім’я
Телефон
E-mail
Надiслати

Шановні відвідувачі,

компанія Арма Моторс, найбільший офіційний дилер Renault в Україні, пропонує Вам великий асортимент оригінальних запчастин Renault. Групу запчастин, на які розповсюджується знижка Ви можете дізнатися за телефоном (044) 490 23 00

Будь-ласка, оберіть потрібну вам опцію: 

На сьогоднішній день існує надзвичайно широкий вибір запчастин, витратних матеріалів та послуг з ремонту та технічного обслуговування на конкурентних ринках автокомплектуючих виробників обладнання та оптових дилерів. Така ситуація нерідко заважає власникові транспортного засобу прийняти правильне рішення. Саме тому, нашим головним завданням є довести перевагу оригінальних запасних частин перед неоригінальними.
Компанія Renault щорічно проводить біля чотирьох сотень різноманітних краш-тестів, по результатах яких і обираються найбільш якісні матеріали для автомобілів. Зупинивши свій вибір на оригінальній продукцію нашого виробництва, клієнт отримує цілий ряд безперечних переваг, серед яких:
1. Кожна деталь для автомобілів Renault розробляється з урахуванням найсуворіших стандартів якості. Технічні вимоги, які виставляються до виробів часто перевершують загальноприйняті норми. В цей же час, багато виробників мають на меті домогтися тільки зовнішньої схожості з оригінальними запасними частинами Renault.
2. Високі стандарти безпеки. Саме цій вимозі в повній мірі відповідають оригінальні деталі Рено, адже від якості їх виробництва на кожному з етапів, може залежати не тільки здоров’я, але й життя людей.
3. Оригінальні запчастини Рено забезпечують справжній комфорт та гарне самопочуття під час водіння. Вдалим прикладом є салонні повітряні фільтри. Правильність їх розмірів та форм дають змогу повітрю проникати по всьому периметру виробу. Якісна експлуатація гарантована не тільки на ранньому етапі користування фільтром, але й на протязі всієї його роботи.
Компанія «Arma Motors» пропонує широкий перелік запасних частин Рено на моделі автомобілів Renault та Dacia, а також деталей на комерційну групу автомобілів (Trafic, Master, Mascott та наступні аналоги OPEL: NISSAN Primastar & Interstar, Movano & Vivaro).
Ми готові запропонувати оперативне та якісне обслуговування, при необхідності знайти потрібну запчастину для машини. Для пошуку потрібної оригінальної деталі, вам необхідно перейти у розділ «пошук запчастин за артикульним номером». У випадку, якщо клієнт не володіє цією інформацією, він має можливість відправити запит з описом моделі свого автомобіля та деталі, яка його цікавить, і фахівець компанії Арма Моторс зв’яжеться з ним найближчим часом. Також можливо підібрати потрібну деталь, скориставшись інформацією в розділі «Онлайн каталог підбору запчастин за номером кузова».
Для постійних клієнтів ми пропонуємо гнучку систему знижок!Вхід для зареєстрованих користувачів