Русский
На головну

Головна    >    Супер кредит на автомобілі Renault* та КАСКО**

Вигідні фінансові умови придбання - ставка 0,01% на 3 роки

Друзі! Арма Моторс повідомляє вам про вигідні фінансові умови придбання елегантного Megane sedan, міського кросовера Captur і надійного помічника Duster в рамках програми фінансування Renault Finance. Теперці автомобілі можна придбати зі ставкою 0,01% на 3 роки!*

Ви знаєте на скільки вигідні умови кредитування за програмою фінансування Renault Finance. А тепер на три з моделей Renault умови кредитування стали ще кращими. У списку з акційними умовами кредитування елегантний Renault Megane sedan, яскравий міський кросовер Renault Captur і надійний бестселер Renault Duster.

Нові фінансові умови дозволяють придбати ці моделі з мінімальними кредитнийми затратами - 0,01% річних* при оплаті вартості автомобіля протягом 3-х років.

Аванс

 Період фінансування, років

1-3

4-7

від 60%

0,01%***

12,90%

від 15%

8,90%

Бажаючі придбати Renault Megane Sedan, Renault Captur або Renault Duster можуть обрати зручний для себе щомісячний платіж, який варіюється в залежності від вартості автомобіля, суми авансу та терміну виплати. Детальнішу інформацію дізнавайтеся у кредитних спеціалістів Арма Моторс.

Крім супер вигідної кредитної пропозиції на придбання автомобілів Renault Megane Sedan, Renault Captur або Renault Duster діє унікальна пропозиція КАСКО в кредит - фінансування КАСКО за ставкою фінансування автомобіля**.

Чекаємо на вас. Щиро, команда Арма Моторс
Ми працюємо для вас з 08:00 до 20:00, без вихідних, за адресою: Кільцева дорога, 18.  
   

Якщо у Вас виникли будь-які запитання, телефонуйте - 044 490 23 00 або залишайте онлайн-заявку і ми обов'язково зв’яжемося з Вами:

Модель*
Прiзвище*
Iм'я*
Телефон*
E-mail
* Всi поля необхiдно заповнити. Відправляючи цю форму, ви автоматично погоджуєтесь з правом використання ваших персональних даних./
Вiдправити

*Пропозиція діє з 10.11.2017 року при придбанні автомобілів Renault Duster, Captur і Megane Sedan в дилерських центрах Renault на всій території України, за винятком тимчасово окупованих територій і територій, на яких проводиться АТО. Деталі на сайті renault.ua або за телефоном гарячої лінії 0800500 351. (всі дзвінки по Україні зі стаціонарних та мобільних номерів українських операторів зв'язку - безкоштовно)

**Мається на увазі надання кредиту на придбання КАСКО за кредитною ставкою 0,01% з щомісячною оплатою на строк дії кредиту, для забезпечення автомобілюя, придбання якого фінансується. Страховий партнер АТ «СК «АХА Страхування», ліцензія Держфінпослуг серія АВ № 483293 від 17.09.2009 р.

***Ви можете отримати кредит по програмі Renault Finance для придбання автомобіля Renault на наступних умовах: максимальний строк – 36 місяців, початковий внесок – 60% від вартості авто, максимальна сума – 2 600 000 грн., процентна ставка – 0,01 % річних (база нарахування 365 днів у році), комісія за видачу кредиту – 2,5 %, комісія за відкриття поточного рахунку – 80 грн., комісія за отримання витягів з ДРОРМ – 100 грн., комісія за отримання витягів з ДРРПНМ – 199 грн. Реальна процентна ставка становить від 2,46 % річних. Кредит надається у відділеннях Банку на всій території України за виключенням тимчасово окупованої території АР Крим та зони проведення АТО. Банк залишає за собою право змінювати умови кредитування. Про детальні умови кредитування дізнайтесь на сайті www.credit-agricole.ua або за телефоном: 0800305555. Кредитує ПАТ «КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК». Ліцензія НБУ №99 від 12.10.2011.

                 


На головну >>>