Русский
На головну

Головна    >    Живи здорово!

Придбай Renault KADJAR, CAPTUR, KOLEOS чи MEGANE hatchback в Арма Моторс та отримай велосипед у подарунок!

Друзі!

Арма Моторс приготувала для вас чудову новину:

Кожен, хто придбає одну з моделей Renault - CAPTUR, KADJAR, KOLEOS або MEGANE Hatchback - в найбільшому дилерському центрі Renault Арма Моторс в період з 07 квітня 2017 року отримає новенький велосипед у подарунок*!


Тепер Ваші прогулянки парком стануть зовсім інакшими - завдяки новенькому велосипеду Ви отримуватимете заряд бадьорості та здоров'я. Велопрогулянки допоможуть Вам не тільки тримати м'язи в тонусі та укріпити імунну систему, але й покращити психоемоційний стан. Доведено, що їзда на велосипеді сприяє виробленню гормонів радості - одвічних ворогів поганого настрою.

Подорожуйте комфортно та безпечно на своєму новенькому Renault, а з нашим подарунком будьте здоровішими та бадьорішими!

З турботою про Вас, команда Арма Моторс

Ми працюємо для вас з 08:00 до 20:00, без вихідних, за адресою: Київ, Кільцева дорога, 18.     


Якщо у Вас виникли будь-які запитання, телефонуйте - 044 490 23 00 або залишайте онлайн-заявку і ми обов'язково зв’яжемося з Вами:


Модель*
Прiзвище*
Iм'я*
Телефон*
E-mail
* Всi поля необхiдно заповнити. Відправляючи цю форму, ви автоматично погоджуєтесь з правом використання ваших персональних даних./
Вiдправити


*Точний список автомобілів, які беруть участь у акції уточнюйте у консультантів автосалону. Кількість автомобілів обмежена. Акційна пропозиція діє на території офіційного дилерського центру Арма Моторс.

                 


На головну >>>