Русский
На головну

Головна    >    Renault Duster - тепер з автоматичною коробкою передач!

Зустрічайте в Арма Моторс Renault Duster з довгоочікувано автоматичною коробкою передач

Друзі! У нас для вас чудові новини - тепер у Арма Моторс ви можете придбати позашляховик Renault Duster з автоматичною коробкою передач EDC.


Renault Duster -  справжній позашляховик! Зовнішній дизайн Duster підкреслює його сучасний стиль, динамічність, надійність та прагнення до заміських пригод. При цьому, завдяки елегантним лініям, він чудово вписується в міський пейзаж.

А тепер ви ще й можете придбати Renault Duster з автоматичною коробкою передач EDC!

Renault Duster з автоматичною коробкою EDC представлений в поєднанні з дизельним двигуном 1,5, що забезпечує плавний старт автомоблія, швидке перемикання передач (система автоматично плавно перемикає передачі, а комп'ютер управління роботою вибирає оптимальний момент для перемикання передач) та динамічність. А також високу ефективність та економісність.

ПРАЙС-ЛИСТ


Автоматична коробка передач EDC (Efficient Dual Clutch, з англ. ефективне подвійне зчеплення) - комбінація з двох двовальних коробок, спроектованих для синхронної роботи. Одна з головних відмінностей EDC - електромеханічний актуатор зчеплення, який забезпечує високу швидкість переключення передач. В коробці передач такого типу шість передач і два диски зчеплення сухого типу. Таке рішення допомогло досягти високих показників ефективності та економічності витрати палива.

Автоматична коробка передач EDC - нове покоління трансмісій, яка створена для того, щоб зробити водіння вашим улюбленим Renault ще більш приємний і комфортнішим.

З автоматичною коробокою передач ви можете також придбати такі моделі Renault як Captur, Megane та Kadjar.

Чекаємо на вас.
Щиро, команда Арма Моторс

Ми працюємо для вас з 08:00 до 20:00, без вихідних, за адресою: Кільцева дорога, 18.

Якщо у Вас виникли будь-які запитання, телефонуйте - 044 490 23 00 або залишайте онлайн-заявку і ми обов'язково зв’яжемося з Вами:

Модель*
Прiзвище*
Iм'я*
Телефон*
E-mail
* Всi поля необхiдно заповнити. Відправляючи цю форму, ви автоматично погоджуєтесь з правом використання ваших персональних даних./
Вiдправити

                 


На головну >>>