Русский
На головну

Головна    >    Шини в подарунок

При купівлі Renault Duster, Logan та Sandero Stepway отримуйте зимові шини у подарунок!

Друзі! Арма Моторс повідомляє про запуск акції "Шини в подарунок", яка триватиме до 28 лютого 2018 р. При купівлі Renault Duster, Logan, Sandero та Sandero Stepway ми даруємо Вам комплект зимових шин*!

Кожен, хто завітає до Арма Моторс і  придбає автомобіль Renault Duster, Logan, Sandero, Sandero Stepway до 28 лютого 2018 р. включно отримує подарунок – комплект зимових шин*. Кількість автомобілів, які Ви купуєте не лімітується, але кількість авто, що беруть участь у акції обмежена.


Під подарунком мається на увазі знижка на автомобіль у сумі вартості комплекту з чотирьох зимових шин. Як подарунок виступають зимові шини Nokian, Goodyear, Bridgestone в залежності від моделей. Подарунок не може бути замінений на грошовий еквівалент вартості комплекту шин.

*пропозиція діє до 28 лютого 2018 р. на території офіційного дилера Renault в Україні Арма Моторс. Кількість придбаних клієнтом автомобілів не лімітується, але кількість автомобілів, що беруть участь в акції - обмежена.


Чекаємо на вас.
Щиро, команда Арма Моторс

Ми працюємо для вас з 08:00 до 20:00, без вихідних, за адресою: Кільцева дорога, 18.  
   

Якщо у Вас виникли будь-які запитання, телефонуйте - 044 490 23 00 або залишайте онлайн-заявку і ми обов'язково зв’яжемося з Вами:

Модель*
Прiзвище*
Iм'я*
Телефон*
E-mail
* Всi поля необхiдно заповнити. Відправляючи цю форму, ви автоматично погоджуєтесь з правом використання ваших персональних даних./
Вiдправити


                 


На головну >>>