Русский
На головну

Головна    >    ВІК МАЄ ЗНАЧЕННЯ!

20% знижки на запчастини і роботи по їх встановленню для Renault старше 5 років!

Друзі! Офіційний сервіс Renault Арма Моторс повідомляє Вам дуже гарні новини: з 1 липня* починають діяти спеціальні умови на обслуговування автомобілів Renault/ Dacia старше 5 років.

Арма Моторс дбає про Вас та Ваш Renault! Саме тому від сьогодні кожен власник автомобіля Renault/ Dacia, старшого 5 років (починаючи з 2012 року випуску), під час обслуговування свого автомобіля отримує знижку 20% на придбання оригінальних запчастин і роботи по їх встановленню. Знижка за програмою "Вік має значення" дійсна лише за умови купівлі і встановлення запчастин в офіційному сервісному центрі Арма Моторс.

Арма Моторс рекомендує встановлювати оригінальні запасні частини, тому що вони повністю відповідають всім вимогам інженерії до використання на автомобілях Renault, відповідають всім стандартам і мають гарантію.


Пропозиція поширюється на всі моделі Renault і Dacia, починаючи з 2011 року випуску. Знижки по програмі не додаються і не підсумовуються до знижок інших сервісних акцій, які проводяться в дилерській мережі Renault.

Знижки не поширюються на аксесуари, газобалонне обладнання, шини, моторні та трансмісійні масла, кузовні запчастини і роботи по їх установці.

Отримайте вигідну сервісну пропозицію на Ваш Renault та Dacia в дилерському центрі Арма Моторс!

Чекаємо на Вас

Щиро, команда Арма Моторс

Ми працюємо для вас з 08:00 до 20:00, без вихідних, за адресою: Кільцева дорога, 18. 


У Вас виникли будь-які запитання? Звертайтеся за тел.: (044) 490 23 00 або скористайтеся онлайн-формою і ми перетелефонуємо Вам

Модель*
Прiзвище*
Iм'я*
Телефон*
E-mail
* Всi поля необхiдно заповнити. Відправляючи цю форму, ви автоматично погоджуєтесь з правом використання ваших персональних даних./
Вiдправити


*пропозиція діє з 01.01.2017 р. Компанія Renault залишає за собою право змінювати умови і терміни дії пропозиції.На головну >>>