Русский
На головну

Головна    >    МОДЕЛЬНИЙ РЯД    >    Duster    >    Опис

Вартість від 360 007 грн

ПРОВЕСТИ ТЕСТ-ДРАЙВ
Модель
Дата i час
Продовжити

Відтепер доступний з автоматичною коробкою передач EDC

Широкі колісні арки й високий кузов визначають його зовнішній вигляд: Duster – справжній позашляховик! У його обрисах відчувається прагнення заміських пригод, і при цьому, завдяки елегантним лініям, хромованій решітці радіатора та фарам із подвійною оптикою, він чудово вписується в міський пейзаж. У моделі 2015 року передня частина автомобіля була удосконалена за допомогою зміни решітки радіатора, в яку було додато дві хромовані полоси, а також нові фари з подвійною оптикою та денними ходовими вогнями. Солідна зовнішність Renault Duster поєднується з високим рівнем безпеки, підсиленим системами АВS, ESP, фронтальними подушками безпеки водія та пасажира, а також боковими подушками для захисту тіла й голови. Помірні експлуатаційні витрати, що забезпечуються економічними й надійними двигунами, у поєднанні з високими повноприводними якостями та винятковим комфортом перетворюють Duster на один із найпривабливіших автомобілів у своєму класі.

 

Renault Duster не боїться складних ділянок дороги. Високий кліренс і короткі звиси у поєднанні з досконалими технологіями повного привода дозволяють рухатися до мети за будь-яких дорожніх умов. Незважаючи на «агресивний» вигляд, Duster має компактні розміри й легкий кузов, що дає йому додаткові козирі як позашляховику. Надзвичайно ефективна 6-ступінчата механічна трансмісія з укороченою першою передачею (5,79 км/год при 1000 об/хв) дозволяє долати підйоми з повним завантаженням або зберігати контроль над швидкістю під час руху крутими спусками. Керування повним приводом легке та інтуїтивне, оскільки Renault Duster адаптується до будь-яких ситуацій, не втрачаючи контролю над дорогою.

Просторий, комфортний і функціональний салон Duster дозволяє зручно розміститися водієві та чотирьом пасажирам. Великий вибір базового та опційного обладнання гарантує Вам комфорт і задоволення за кермом. Зручний і здатний до трансформації салон Duster вмістить усе необхідне для далекої подорожі або активного відпочинку. Об’єм багажного відділення автомобіля – 475 л, а при складеному задньому сидінні цей показник зростає до 1636 л! Перевезти сноуборд, лижі або будь-які інші великогабаритні та довгомірні предмети тепер не проблема – за рахунок складеної спинки сидіння переднього пасажира утвориться простір довжиною до 2,65 м!

Інтегрована мультимедійна навігаційна система MediaNAV стане для Вас незамінним супутником у будь-якій ситуації й дозволить почуватися комфортно та впевнено на дорозі. Інтуїтивно зрозуміле керування за допомогою великого сенсорного дисплея діагоналлю 7 дюймів та підкермових перемикачів і регуляторів забезпечує легкий доступ до улюбленої музики на мобільних пристроях. А Bluetooth® або порт USB/AUX дозволяє використовувати систему гучного зв’язку та зручну навігацію.