Русский
На головну

Головна    >    МОДЕЛЬНИЙ РЯД    >    Новий Duster    >    Опис

Вартість від 385 900 грн

ПРОВЕСТИ ТЕСТ-ДРАЙВ
Модель
Дата i час
Продовжити

                                                 Від 4 315 гривень на місяць

                                                                                         
                                                                                          
Абсолютно новий Duster. Нестримний. Надійний.Твій.

Дизайн нового Renault Duster  вас приємно здивує, і все завдяки оновленому кузову, стильним рейлінгам та збільшеній решітці радіатора. Фірмове освітлення, С-подібні світлодіодні фари, нового Дастера приверне увагу кожного. Стиль міцного позашляховика підкреслює високий дорожній просвіт, обрамленні решітки радіатора і декоративні захисні елементи на бамперах. З Новим Renault Duster перед Вами відкриті всі дороги. 


Не залишиться без вашої уваги і інтер'єр абсолютно нового Duster. Повністю оновлені центральна консоль і панель приладів стали більш ергономічними. Завдяки системам регулювання сидінні водія і керма, ваше життя стане значно простішим. Налаштувати салон до ваших потреб дозволять модульні сидіння. Крім того, вам не потрібно буде вирішувати, що взяти з собою в поїздку - абсолютно новий Duster пронує перелік практичних рішень для зберігання речей. У висувному відсіку під пасажирським сидінням можна зручно розмістити необхідні речі. Також відсіки для зберігання речей знаходять у дверях і за спинками передніх сидінь.


Двигуни - дизельний 80 (110) кВт (к.с.) і бензиновий потужністю 84 (115) кВт (к.с.). Обидва двигуни доступні у поєднанні з переднім та повним приводом і автоматичною коробкою передач EDC з переднім приводом. Споживання пального в комбінованому циклі - 4,6-4,8 л/100 км.


Розміри нового Duster


4х4
4х2
Колісна база
2674
2676
Загальна довжина
4341
4341
Передній звис
842
841
Задній звис
826
824
Загальна ширина без/із зовнішніми дзеркалами заднього огляду
1804/2052
1804/2052