Русский
На головну

Головна    >    МОДЕЛЬНИЙ РЯД    >    Captur    >    Опис

Вартість від 448 300 грн

ПРОВЕСТИ ТЕСТ-ДРАЙВ
Модель
Дата i час
Продовжити

Спробуйте на тест-драйві та придбайте вже зараз.

Renault Captur - уже відомий вам кросовер - вдосконалився для вас. Нові кольори, оновлена решітка радіатора, фіксований скляний дах: новий Renault Captur готовий до пригод у місті.

З динамічним Renault Captur ви можете вирушити куди завгодно, дослідити кожен цікавий вам куточок - високий кліренс, захисні накладки та передні і задні бампери, фіксований скляний дах допоможуть вам у цьому. Відчуйте себе володарем вулиць і проспектів! Затишний, різнокольоровий та інноваційний салон автомобіля посилить ваші відчуття, і ви зможете сповна насолодитися подорожжю і комфортним керуванням.

Якщо Captur зупиняється, то це ненадовго. Він знову готовий долати кілометри в пошуках нових просторів, мрій та зустрічей. Оранжевий, блакитний, бежевий… Розфарбуй свій Captur — і він, задерши носа, порине у світ нових сенсацій, відкриттів, нового стилю життя.

Дизайн Renault Captur — це плавні, чисті, досконалі лінії. Він надзвичайно практичний, маневрений та неординарний. Оригінальність Captur втілюється в двоколірному кузові та варіантах персоналізації, завдяки якій Ви можете зробити автомобіль ближчим до Вашого стилю життя та бажань. Завдяки збільшеній решітці радіатора, новій оптиці, оновленим колісним дискам Renault Captur, як ныколи до цього, виражає ваш стиль.

З новим кросовером Renault Captur Ви зможете досліджувати життя на повну.


Персоналізований двоколірний спортивний дизайн виділяє дах, стійки і дзеркала з-поміж решти кузова. Автомобіль здається водночас потужним і легким, а елегантні, плавні лінії натякають на просторий салон. Компактні форми, високий кліренс, великі колеса та бокові про тектори дозволять легко переміщатися по місту і пишатися Вашим автомобілем. Просторий, яскравий інтер’єр, оригінальні колірні рішення та ергономічна панель приладів — Captur створений для Вашої зручності. Стильний, ефектний і виразний, з фарами еліптичної форми, що підсилюють індивідуальність Captur. Разом з фіксваним скляним дахом відчуйте насолоду від подорожей під відкритим небом, насолоджуйтесь сонячним промінням з новим Renault Captur.


Чим краще ви екіпіровані, тим більше ви можете досліджувати. В Renault Captur є все, що потрібно, щоб безпечно і впевнено досліджувати світ з вашим автомобілем: навігаційна система Media Nav із 7-дюймовим сенсорним екраном, високопродуктивні двигуни, система допомоги при рушанні на підйомі, сидіння зі знімною оббивкою, карта-ключ «вільні руки»... Тож гарних пригод!